Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám csak gyümölcsö...

8 hónapos babám csak gyümölcsöt eszik. Baj?

Figyelt kérdés

Hiába próbálom a hozzátáplálást, elég keserves. A gyümölcsökkel jól megvagyunk, de főzeléket, húst nem eszik. Krumplit, sütőtököt is csak úgy, ha almával keverem. Lehet, hogy azt rontottam el, hogy először édes dolgokat adtam neki? (alma, barack, körte), ezeket imádja. A védőnőm szerint alma az első, aztán krumplit kellett volna neki adnom. Persze volt már 7 hónapos, amikor mondta.

Mikor fog "rendes" ételt enni? Még szopik, de úgy látom, mintha éhes lenne, éjjel felkel enni, pedig előtte már jól aludt.


2009. jan. 16. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
az én manóm pont ezt csinálta. hetekig. aztán egyszer utaztunk, és csak főzi volt az autóban hússal. sírt, hogy éhes... és láss csodát. 1ik napról a másikra, befalta, szó szerint és cuppogott:)) csak kitartás:)))
2009. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj az enyém 9 hónapos és a gyümölcsök kelendőbbek mint a főzelék, de abból is eszeget néhány kanállal, és persze mellette rendületlenül szopik, még éjjel is. 1 éves korig elégnek kell hogy legyen az anyatej.

Próbáld meg a tejpépeket, vagy a húslevesbe főtt zöldségeket. Ha nagyon éhes lenne a babád befalná bármit is kínálsz neki. Ha visszatért az éjjeli szopira akkor lehet hogy azért mert nappal kevesebbet szopizott és hiányzik neki.

2009. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!