Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos lesz pár nap múlva...

7 hónapos lesz pár nap múlva a fiam, kaphat darabosabb főzeléket és gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

2 foga van már alul,hamarosan jön a két felső.Nézegettem a bébiételeket a boltban,kap azt is,mert vannak neki kedvencei.Láttam,hogy 7 hónaposoknak már darabos az étel.

Ha itton készítem neki,akkor én is darabosabbra pépeljem már?


2011. szept. 30. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvárnám még vele minimum a felső két fogacskát
2011. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám a darabos ételt még neki. Hiszen nincs mivel megrágnia.
2011. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ne is vegyek a boltban a korának megfelelő darabosabb bébikaját? Maradjak a 6 hónaposnál?
2011. szept. 30. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Darabosabbat vehetsz,csinálhatsz,de ne darabosat.
2011. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,darabosabbra gondoltam..Elnézést ha félrevezető volt a kérdésem.
2011. szept. 30. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónaposan már nem turmixolt ennivalót evett, csak villával jól összetörtet. Lent-fönt két foga volt,ügyesen nyamnyogta, nem fuldoklott. Esetleg megpróbálhatod a puha dolgokat összetörni villával, ne a keményebbekkel kezdd. Pl: krumpli, répa -ilyenek. Ha megy akkor adhatod, ha öklendezik,kiköpi akkor még turmixold át. A bolti üvegesek is darabosak, de az más elkészítésű, azokat meg a fiam nem ette meg. Próba szerencse!
2011. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most etettem meg,nem pürésítettem le teljesen,hanem apró darabosra csak,és nem fuldoklott tőle,nagyon szépen ette.Eddig nyelte a pépeset,de most olyan volt mintha az alsó felső metszővel pépelte volna magának.Nagyon tündéri volt,és nem is volt meglepődve,hogy nem teljesen pépesen kapta.
2011. szept. 30. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!