Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta rájött a babám, hogy...

Amióta rájött a babám, hogy van keze, és tudja is használni, azóta folyton kiszedi a szájából a cumit, ha lefektetem, és nyavajog amig vissza nem teszem neki. Tudnék valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Vissza még nem tudja tenni, annyira még nem határozott a mozgása. (De próbálkozik, vele, csak sikertelenűl.) Már próbáltam, hogy a kezébe adok valamit, hogy lefoglalja, de az sem használ.
2008. jan. 15. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy ilyen időszak, nem nagyon tudsz mit csinálni, amíg magától nem tudja visszatenni a szájába. Ha van zenélő-forgód, vagy esetleg babaágyra szerelhető játékok két oldalt felfüggesztve (akár színes szalagok, kendők is megteszik, amiket időnként cserélgetsz) az talán legolalja, érdekli egy ideig, de utána óhatatlanul is visza kell adnod neki a cumiját. Ha ülő pozícióban van (babahordozó), akkor cumicsiptetőre lógathatod, mert elkezdi felhúzni magához és előbb utóbb sikerül neki a szájába tenni, de ezt fekvő helyzetben nem javaslom, mert rátekeredik és megfulladhat.
2008. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben leszoktatnám a cumiról. Egy pár napig keserves lenne, de alapvetően jobban járnátok mindketten.
2008. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%
Én még csak 36 hetes vagyok, de már mindent megvettem. Cumi nincs a cuccok között. Ha nem ismeri, nem is kell neki...
2008. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!