Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kezeljem az ujjat?...

Mivel kezeljem az ujjat? Surgos segitseg kellene!

Figyelt kérdés
9 honapos babam valamivel megsertette a mutatoujjat, es egy fel nap alatt begennyesedett, es fel is dagadt az egesz ujjacskaja.Szerintem felszini serules lehet, mert veletlenul picit megnyomtam es kibuggyant egy kis genny, de mivel fajt neki, nem mertem tovabb nyomogatni, hogy kijojjon mind.Mivel gyogyithatom az ilyen serulest?A doki bacsink delutan rendel, feltetlenul felkeressuk, de addig is szeretnem valahogy enyhiteni a fajdalmat.Nagyon gyorsan szuksegem lenne valami okossagra!!!Segitsetek!!!!
2010. dec. 2. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát esetleg egy kis kamillás vizzel mosd át néha egyebet sajnos nem nagyon tehetsz várni kell a doki bácsi mit mond. Jobbulást!
2010. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betadin oldat fertőtlenítéshez, vagy alkohol, és ha van még abból a hintőporból, amit a köldökcsonkra használtál.
2010. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is kamillát, betadint adnék rá vagy ha van sebészet ahol laktok, akkor oda elvinném, ott rögtön lekezelik (felnőtt sebészeten is)
2010. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfertőződött a sebe. Nekünk is volt ilyen,nagyon csúnya volt és nem akart múlni,a doki Hyperol oldatot javasolt,azzal fertőtlenitsem napi 3x,majd egy gombaölővel kellett ecsetelni,plusz bekenni egy antiszeptikus krémmel. Igy hamar elmúlt. Szerintem már ne kend semmivel,nem fog használni,majd a doki felirja amit kell. Én is kentem alkohollal,Bepanten plusszal,de semmi nem használt,csak amit a doki felirt. Vidd orvoshoz,mert elfertőződött,amit nem hoz helyre csak a fertőtlenités!
2010. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na,mit mondott a doki? Mivel kezeled?
2010. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!