Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok inni a 7hós...

Mit adhatok inni a 7hós kislányomnak?

Figyelt kérdés

hipp tea granulátumbol szoktam teát csinálni.probáltam a szentkirályi leveket nem nagyon szerette.

mit adhatok még neki.

esetleg olyanokat amiket mi iszunk?.......almalé,narancs?

milyen márkájút?

valamint a kis szívószálas üdítőket mikortöl lehet,és a szörpöt.

húú sok kérdés volt,bocsi....:)


2010. dec. 3. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is vizet, utána frissen facsart gyümölcslét. Alama, körte, stb. Én amiket írtál nem adnék.

Amiket ti izsztok olyanokat sem, és az a granulátomos mű vackot sem.

Lehet kapni hipp gyümölcslét, elég drága, de legalább minőségi.

2010. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
főzhetsz neki teát is. lehet kapni 100% gyümi teát azt ihatjátok ti is. Én nem szoktam neki izesíteni. naturan is finom.
2010. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy először vízzel próbálkozz, hátha megissza, és ha megissza, akkor csak azt. Ha nem, akkor jöhet a gyümitea, gyümilevek, de ennyi idős gyerkőcnek Én még csak olyat adnék, ami kifejezetten babáknak való. Kislányom 22 hónapos, soha nem itta meg a vizet sajnos, a mai napig babateát kap, még neki sem adtam soha "felnőtt" gyümölcsleveket. Nem akarom, hogy rászokjon. A tea mellett még kakaót, karamellás tejet szokott inni, de azt sem tejjel csinálom, hanem junior italba keverem. Én a sima tehéntejellenes tábort erősítem, csak ezért. De tejet amúgy sem kellene adni ilyen picurnak, egy fél év múlva már megpróbálhatod.
2010. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!