Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átállás 2 alvásról egyre hogy...

Átállás 2 alvásról egyre hogy megy?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom, úgy látom, két alvás már sok neki, az egy alvást viszont nem sikerül bevezetni. Próbálom a délelőtti alvást ebéd utánra tenni (korábban ebédel), de sajnos olyan álmos akkor már, hogy nem eszik rendesen. Így délután is alszik egyet, így este nehezen alszik el (hiába teszem le kicsit később). Hogy oldjam meg, most egyik megoldás sem jó igazán :(
2010. dec. 3. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor én szoktattam át a fiamat /15 hónaposan/ akkor azért volt könnyebb, mert már járt és jó idő volt még. Szóval húztam az időt délelőtt, akkor volt séta, boltba, vagy csak udvarra, mindegy volt mit csinálunk, csak eltereljem a figyelmét az alvásról, aztán gyors ebéd és alvás.

Az elején kell pár nap míg megszokja, ilyenkor nekem sem evett az álmosságtól, akkor adtam neki tejet és utána aludhatott. Minden nap egy fél órával tovább húztam az ébrenlétet és így szépen kialakult.


Sok sikert!

2010. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!