Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegek, mert két és fél...

Mit tegek, mert két és fél hónapos kisfiam minden este szinte vígasztalhatatlanul sír, akár órákon keresztelül is?

Figyelt kérdés

Nem éhes, nem a hasa fáj, hőmérséklet is jó, elképzelésem sincs mi lehet a baja. Lehetséges, hogy a szülési élmények még mindig, mert kb akkor kezdődik a "hiszti", amikor a szülés komplikálttá vált. Létezik, hogy még mindig ez befolyásolja? Ötletek?


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!


2010. dec. 3. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom is ilyen idős, és pár héten keresztül nekem is pont ugyanezt csinálta. Egész nap jó kislány volt, hangja is alig volt, jó kedélyű volt, de mikor eljött az este egy kis sírócsomaggá változott.


Mi is gondoltunk arra amire te, meg azt is hittük, hogy lehet hogy a fürdés az oka. De nem, mert volt, hogy későbbre tettük direkt a fürcsit, hátha tényleg az a baj, de akkor is elkezdte, csak még a fürdés előtt.


Sose jöttünk rá, mi volt a baj, de egyszer csak abbamaradt.


Esetleg mostanába csinál olyat a kislányom, hogy ha álmos elkezd sírni, és nagyon nehezen tudom elaltatni. Míg máskor hasra teszem, és magától elalszik, néha úgy "túlfárad", hogy az a baja, és nem bír elaludni, ezért sír.


Nálatok nem lehet esetleg olyan baj, hogy nagyon "elfárad"?

2010. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"mert kb akkor kezdődik a "hiszti", amikor a szülés komplikálttá vált.


ezt nem értem

2010. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Estére, délutánra nagyon elfárad a sok infótól, ezért sír. Babusgatsd. El fog maradni. 2 éves a fiam
2010. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Próbáld meg úgy, hogy nem TE énekelsz neki ma este altatódalt.
2010. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok baba estére már nagyon elfárad,sok neki az egész napi inger!Így zárja ki az ingert!Mennyit alszotok nappal?Mikor kel fel az utolsó alvásából?
2010. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez ennek a korszaknak a sajátossága, majd abbamarad. Lesznek még cifrább dolgok is, ez még csak a kezdet.
2010. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia, betelik addigra a kis idegrendszere, és így adja ki a fáradt gőzt. majd jobb is lesz. nűlunk volt, hogy csak bömbölő zene mellett nyugodott meg (REM-et hallgattunk csutkára nyomva...) de pl. az én kislányom elég sokáig rosszul tűrte az estéket, nem üvölött teli torokból, de nyűglődött már rendesen. ő ilyen kis érzékeny.

amúgy milyen komplikációk voltak szülésnél, ha megkérdezhetem?

2 éves kislány anyukája

2010. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 éves koráig, minden éjjel 23.48-kor felébredt. Csak be kellett menni megsimizni és vissz is aludt. 23.48-kor született. 1-2 alkalmat leszámítva percre pontosan ilyenkor ébredt meg minden éjjel.


Amúgy azt mondják hogy az esti panaszkodás életkori sajátosság. A második lányom este 9-től hajnal kettőig üvöltött 1 és három hónapos kora között minden éjjel, aztán szép lassan elmúlt. Azt olvastam hogy az idegrendszer érési folyamata miatt van. Idegölő egyébként. Én akkor azt mondtam hogy kezdem érteni mikor valaki kiugrik a 10.-ről a babájával a karjában. Már előre rettegtem az estéktől. Aztán azt mondtam hogy tojok rá, majd kettőtől alszok. Lehet az is számított hogy már nem voltam sík ideg, így könnyebben megnyugtattam a manót is.

2010. dec. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!