Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többször eszik keveset? Nem...

Többször eszik keveset? Nem figyel az evésre? Már érdekli?

Figyelt kérdés
az én lányom ilyen,most 10 hónapos,anyatejes,mindent eszik...de nem akar ülni nyugodtan az etetőszékbe,mindig kell neki valami figyelem lekötő...különben megy elfele...ha lekötöm a figyelmét eszik,de tudom,hogy nem szabadna a figyelmét elvonni,de akkor 3-4 kanálnál nem enne többet.szopi közbe nyugodt-habár állandóan az orromat piszkálja:-)van így másnak is?
2010. dec. 4. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:
"javítás:más érdekli?"
2010. dec. 4. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,mi is igy voltunk annó,én ilyenkor mesét kapcsoltam be neki,vagy játszhatott evés közben pl a telómmal,szóval olyannal amit amugy nem kap meg,na az lekötötte:)
2010. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem is így van...most mennyi idősek vagytok?
2010. dec. 4. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
20 hónapos de már könnyebb mert megérti,hogy ülni és enni kell,de addig mindig el kellett terelnem a figyelmét.Nyugodtan vond el a figyelmét nem lesz belőle hátrány később sem,nekünk sem lett.:)
2010. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!