Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cseréltek éjszaka pelust 1-2...

Cseréltek éjszaka pelust 1-2 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Kislányom este fél 9-kor szopizik, alszik éjjel 1-2 óráig, de már ekkor érzem van kaki a pelusban, majd legközelebb 5-6 körül kel, addigra teljesen tele van, néhányszor ki is folyt. Legtöbben azt mondják ne pelenkázzam éjjel, de a fenti okok miatt néha megteszem ott éjjel 1 után, amikor úgy érzem sok van benne. Gond ez? Nálatok hogy van?
2010. dec. 5. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyi idős korában cseréltem éjjel is, amikor bekakilt.
2010. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze!
2010. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,én is pelenkáztam éjszaka anno,jól teszed.Nem állhat reggelig kakiban,főleg ha érzékeny a bőre,meg amúgy is,pláne ha ki is folyik.Ez nem kérdés.
2010. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon ritkán kakilt éjjel a kisfiam, de akkor természetesen kicseréltem. Pisinél nem.
2010. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kakinál igyekeztem mindig, mivel elég érzéken volt a bőre és hamar kicsípte neki, illetve ha nagyon sok pisi lett akkor is.

szerintem se hagyd a kakiban!

2010. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

kisfiam 17 hos ha este bekekil akkor tisztába teszem akor 1 honaposan mindig cseréltem mert mindig volt egy adag a gatyában.

Ne hagyd reggelig pisibe mert rosszul is járhatsz ezzel.

Sogornömnek is ezt tanácsolták és most 3 éves lánya olyan érzékeny lett alul a puncijánál hogy ha nem takaritja a wc-t mielött ráül akkor már vörös is neki.

2010. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én éjjel mindig cseréltem a kakis pelust. De csak ha kaki volt. Te sem szeretnél kakiban pácolódni reggelig. Neki sem jó, ráadásul kicsípi a popsiját. Próbáld a lehető legkevesebb fény mellett és a lehető leggyorsabban.
2010. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A kakibol jobb kimosni mert kicsipheti es az fájdalmasabb mint tisztába tenni.Azon kivül a gyerek jobban érzi magát és azt nem vonnám meg a kicsitöl.Az fix,hogy lehetöleg ne a nagycsillárt gyujtsd meg,röviden ,elökészietten csinald.tehat ne verd ki az álmaból.Udv
2010. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha kaka van akkor cserélek, ha csak kevés pisi akkor nem.

22 hónapos és 6 hetes fiúk anyukája

2010. dec. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kakinál muszáj, mert nagyon kitudja csípni a popsiját és kislányoknál a punciba is könnyen belemegy és csúnya fertőzést tud okozni.
2010. dec. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!