Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap megyünk a két hós...

Holnap megyünk a két hós oltásra. MIre számítsak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy üvölteni fog, mert fáj, amikor befecskendezik az oltóanyagot. Amint lehet, tegyél rá állott vizes ruhát a szuri helyére és sűrűn cserélgesd. Ha belázasodik, akkor adj neki lázcsillapító kúpot, de ha hőemelkedése van, akkor ne. Lehet, hogy kicsit depis lesz, és akkor tutujgatni kell, de semmi esetre se sajnálgasd. Ha nem érzed, hogy lázas lenne, azért a biztonság kedvéért este mérd meg.
2009. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! igen, sírni fog, tényleg fáj nekik a szuri, de általában már az sem tetszik, hogy lefogjuk kezét-lábát.

Egyébként az én kisfiam nem lázasodott be, csak nagyon punnyadt volt utána (jóval többet aludt)

Én is raktam rá vizes borogatást.

2009. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom már a szuri elött kiabált, a lefogás miatt. Utána gyorsan megnyugodott. Nem kellett borogatnom, nem is lázasodott be, de még csak nem is volt bágyadt vagy nyűgös. Gyereke válogatja, viszont, ha kicsit is náthás akkor inkább halaszd el, bár a doki biztos megvizsgálja, hogy teljesen egészséges-e, különben nem kapja meg.

Remélem jól viseli majd a picur!:o)

2009. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom először csak megrökönyödött, aztán rájött, h fáj, akkor elkezdett sírni. Amikor a másik lábába kapta, akkor már folyamatosan sírt. Mire végeztem az öltöztetéssel, megírták a papírjait, nem is emlékezett rá, h mi is történt. :) Biztos, ami biztos, raktam rá neki vizes ruhát, mértem a lázát, de semmi baja nem lett. Az összes tünete csak annyi volt, h picit aluszékonyabb és étvágytalanabb volt aznap.
2009. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Semmi extrára.Nálunk semmi nem volt.Még igazán nem is sírt.Én legugoltam az ágy mellé és folyamatosan beszéltem hozzá.
2009. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, megvolt, semmi kül nem volt, jól van a hője is normális, csak egy jót aludt délután:-)
2009. jan. 20. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!