Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedden megyünk 2 hónapos...

Kedden megyünk 2 hónapos szurira, mire számítsak?

Figyelt kérdés
lázra,vagy hogy nyügös lesz majd?
2010. ápr. 13. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden baba más és más. az én lányom eddig nem lázasodott be egyiktől se (kopp-kopp), csak egy picit nyűgös volt, de elviselhető szinten. de biztos, ami biztos lázcsillapító kúp legyen otthon és ha bedagadna az oltás helye, akkor borogasd és masszírozd neki, de csak finoman. :)
2010. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányom nem lázasodott be,de 4 napig szinte csak aludt,2 óránként félálomban szopizott és aludt tovább.4 nap elteltével újra a régi volt.Picit beduzzadt a combja,azt borogattam hidegvizes pelussal.
2010. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nekünk eddig mindig szerencsénk volt! Sírás szinte semmi,se láz,se hőemelkedés... Ez is,mint minden Baba válogatja.Most volt a 15 hónapos oltás plusz Prevenar,azaz kettőt kapott egyszerre,és meg se kottyant Neki! Én nagyon be voltam parázva,de szerencsére semmi baj nem volt,kívánom,hogy Nektek is ilyen legyen! :)
2010. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi gond nem volt. Estére lázcsillapítót kellett adni, de nem volt se láz, se nyűgi, csak nagyot aludt. Mi Prevnart nem kaptunk vele, bár lehet azt amúgy is később adják.
2010. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én vagyok csak ilyen "lekváros kenyér" vagy benneteket is megviselt hogy babátok szurit kap.hozzá kell tenni hogy a tű az amitől a legrosszabban vagyok,és amikor a kórházba kapta a szurint én már akkor is majdnem bőgtem,pedig csak a nővér mögött álltam,most meg majd nekem kell megfognom.mintha nekem kéne mennem oltásra úgy félek tőle!!!!
2010. ápr. 13. 13:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Én semmi különöset nem tapasztaltam a fiamon szuri után.

Nekem nem okoz különösebb lelki gondot a szuri. Gondolj arra, hogy nem azért szúrják meg, hogy bántsák, hanem hogy később ne legyen beteg, szóval a nemes cél érdekében történik mindez.

2010. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A védőnő fogja le a babát, Neked elég a fejéhez állni, és nyugtatni, a szúráskor meg egyszerűen ne nézz oda. Utána viszont rögtön kézbe adják, és puszilgathatod.


Nekem az első babám mindig üvöltött, és mindig belázasodott, a második meg csak visszatartotta a levegőt picit, és eddig (7 hós), nem lett még csak nyűgös sem utána...

2010. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
bárcsak túl lennénk már rajta!!!
2010. ápr. 13. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ma voltunk a 2 hónapos szurin. Hasonló módon viszonyulok a tűhöz, mint Te. Nálunk nekem kellett lefogni, nem a védőnéni fogta. De én is úgy csináltam, hogy az arcát néztem, és beszélgettem hozzá. A szurit meg a combiba kapja. Egy pillanatra felsírt, ahogy megszúrta a doktorbácsi, utána be is fejezte, és jókedvűen mosolygott tovább az asszisztens nénire (kisfiam van...:))

Ez volt kb negyed 11-kor. Azóta szerencsére nem emelkedett a hőmérséklete, és nem is nyűgös. Mondhatni eddig ugyanúgy telik a napunk, mint bármelyik más nap.

2010. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!