Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma megyünk a 2 hónapos oltásra...

Ma megyünk a 2 hónapos oltásra. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden tapasztalat ezzel kapcsolatban. Tudom minden baba más, de mi várható? Sírás, láz egész nap, nem alvás vagy épp aluszékonyság? Mik azok a tünetek, amikor már aggódnom kell majd?
2009. aug. 27. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Mi nagyon sírtunk.Nagyon rosszulesett neki,de nekem is.Szinte vigasztalhatatlan volt,de láza nem volt,de aluszékonyság az igen.Igy felkészülve mentünk a köv oltásra,azt meg észre se vette.Szerintem ez attol is függ hogy hogy sikerül a dokinak megszurni a baba lábát.ha ügyesen akkor csak némi nyüszögés lesz.kisebb fáziskésésre számíts.Tehát nem akkor fog sírni amikor beadja az oltást,hanem utána amikor már kihúzta.
2009. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám nem nagyon sírt, kicsit nyűgös volt utána (2-3 óra múlva) pici hőemelkedése is lett, de másnap már észre sem lehetett venni rajta hogy oltást kapott. Tényleg babáktól függ, mert valakit jobban megviseli. Hőemelkedésnél már szoktak adni megelőzésképpen fél lázcsillapító kúpot.
2009. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. aug. 27. 08:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem észre sem vette az oltást, igaz az orvosunknak arany keze van. De utána sem lázasodott be, sőt hőemelkedése sem volt, nagyon jól viselte, de ssemmi nem változott szerencsére.
2009. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Túl vagyunk rajta! Pici sírdogálás volt, de nagyon ügyes volt a kislegény!

2009. aug. 27. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!