Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 éves babával mi lesz a...

1-2 éves babával mi lesz a karácsonyi menetrend, ill. ha már nagyobb a gyerkőcöd, hogy telt a karácsony mikor ilyen kicsi volt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 11:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

15 hós a kisfiam! 24.-én feldíszítjük a fát, ezen a napon itthon maradunk hármasban, este karácsonyi dalokat hallgatunk összebújunk!

25-én reggel megtalálja a fiam a hintalovat a fa alatt amit a Jézuska hozott neki! Ezen a napon az egyik nagyszülőket látogatjuk meg 26.-én pedig a másik nagyszülőket!

2010. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kisfiam 16 hónapos lesz karácsonykor,anyóséknál élünk.a menetrend a következő:24.-én mikor alszik akkor feldíszítjük a fát,kitesszük az ajándékokat.felébred eszik,majd utána ajándékbontás.kicsit örülünk mindennek,majd megyünk át a szüleimhez.ott este felé szoktunk ajándékozni,majd a szentestei vacsora jön.ott alszunk aznap.25.-én ebéd a szüleimmel,majd ha a törpi felébred,kicsit még játszik és hazajövünk.26.-án itthon leszünk.körülbelül ez volt tavaly is akkor 4 hónapos volt a fiam,csak annyiba különbözött hogy a nagynénémékhez elmentünk 26-án délután.idén ez kimarad.elméletben igy lesz az idei karácsony,de persze még változhat.
2010. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! 21 hónapos a lányom. 22-23-án megsütök, 24-ére csak a fadíszítés és a főzés marad vissza. Délelőtt apa beállítja a fát, majd mikor leteszem délben aludni a lányom egyből feldíszítjük. Azért nem vele mert akkor semmit nem fogunk haladni, egyet felteszek ő 2-őt leszed ahogy ismerem. Mikor felkel ott lesz a fa alatt az ajándék, játszunk egy kicsit majd megcsinálom a karácsonyi ebédet, eddig hármasban leszünk. Késő délután átjönnek anyuék és együtt megyünk át hozzájuk, ott is ajándék bontás és ünnepi vacsora, játék majd valamikor este hazajövünk. 25-26-án pedig tesómék jönnek, mi megyünk, együtt a családunk a mamáéknál.
2010. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tavaly még csak 9 hós volt,akkor 24-én délután jöttek a szüleim,25-én mi mentünk,26-án anyós,idén 24-én ebédre én szüleim,25-én anyós,szilveszter anyuék.Jézuska hozza a fát és ajándékokat estére.délután míg alszik,díszítjük a fát.délelőtt főzök és este is lesz főtt vacsi,sütni max sósat sütök előző napokban.úgyis mindenki hoz sütit.zenét hallgatunk énekelünk este és játszunk az új játékokkal.adventi naptárat naponta nyitjuk és zenét hallagtunk naponta(karácsonyit 21 hós
2010. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igyekszem előre megfőzni amit csak lehet. 24-n délelőtt én főzők, Apa játszik velük (28 és 14 hónaposak), ebédelünk, de nem a karácsonyi ünnepit, majd ők mennek aludni. Apa fát állít, én segítek a díszítésben, közben befejezem a vacsorát. Mire felébrednek a gyerekek, addigra kész a fa, alatta vannak az ajándékok, átjön Anyósom, mert amúgy egyedül lenne. Együtt énekelünk, ajándékot bontunk, majd vacsorázunk. 25-n az én szüleimhez megyünk ebédelni, ott ott is maradunk estig. 26-n Anyóshoz megyünk, de oda csak a délutáni alvás után és ott vacsorázunk.
2010. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!