Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltatok ma babátokkal?...

Mit csináltatok ma babátokkal? Minden érdekel

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
elvittem szegényt bárányhimlő oltásra, most 20 hós és ma kapta a második részét, aztán jutalom játékot vettünk,csak kis apróságot 200ft-ért, utánna hazajöttünk és elég zaklaott volt igy "segitett" fözni. müanyag tányérokat pakolt,ebédeltünk közben mesét nézett és én kicsit viccesebben kommentáltm a dolgokat hogy jobb kedve legyen.és most alszik. amugy kislány.
2010. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csináltam neki reggel kakaót, aztán mesét nézett, amíg ettem, rendet tettem. aztán lementünk és összeraktuk a teraszt, kicsit segített, kicsit homokozott, játszott. feljöttünk, ebédelt, most megnézi a kedvenc meséjét és mindjárt megy aludni. ha felkel adok neki joghurtot, építőzünk, mostanában ez a menő:))) felmosok gyorsan és elsétálunk anyukám elé. ha megjöttünk vacsizunk, játszik, míg elmosogatok, fürdik, játszik tovább, míg én is megfürdök, pár percet tv-zik és megy aludni. kb így telnek a hétköznapok. de. vásárolni megyünk, v temetőbe, v csak ki játszani. 2,5 éves a fiam.
2010. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Reggel ébredéskor (ma 9 volt) megitta a tejitalát, aztán segített rendet rakni, vezényelt, hogy mit csináljak, mi a soron következő dolog (felhúzni a redőnyt, kihúzni a lámpa dugóját a konnektorból). Aztán segített mosni valót bepakolni, meg elindítani a mosógépet, aztán tízóraiztunk, játszottunk, majd elmentünk sétálni egyet (bandáztunk utcabeli gyerekekkel). Nemrég jöttünk haza, és letettem aludni. Eddig ennyi volt.

Délután ebédelünk, aztán elmegyünk Müllerbe, majd játszunk, aztán uzsonna, majd jön haza Apa, és közösen is játszunk, amíg el nem jön a fürdetés ideje.

2010. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, 14 hónapos a kisfiam, azt lehagytam. :)
2010. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felváltva rohangálok a gyerekkel a hűtőfürdőbe, közben lazításképp orrot szívok, gyógyszert adagolok, rimánkodok, hogy egyenek valamit... :(
2010. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs: gyerekekkel. Kettő van és persze egyszerre betegek, bár ez most nehezebb, de jobb, mintha egymásnak adogatnák oda-vissza.
2010. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam.reggel nyolckor kelt,megreggeliztünk,előtt epelenkacsere,öltözés.aztán együtt elpakoltunk,rendet raktunk.10-re mentünk zenebölcsibe,11 után értünk haza.akkor megebédelt,kicsit játszottunk,majd dél óta alszik.ha felkelt uzsonna,aztán játék,közben főzök,és várjuk az apját.hat után vacsora,héttől fürdés,majd játék nyolcig,amikor alvás
2010. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!