Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sírós babátokkal mit...

Nagyon sírós babátokkal mit csináltatok? Hogy bírtátok idegileg? Kezdek kikészülni. Kislányom 3,5 hónapos és egész nap ok nélkül sír. Nem értem mit rontottam el! Eddig nem volt ilyen.

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 21:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
70%

Egy 3,5 hónapos baba nem sír ok nélkül.

Nem lehet hogy has fájós?

2010. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
3 hós korukban kissé megvátoznak a babák,fejlődési ugráson mennek keresztül.Sztem sem ok nélkül sír.A legvalószínűbb ok sztem az éhség,lehet h te hozzá vagy szokva egy adaghoz,de ő már többet szeretne enni.Vedd sorra az összes lehetséges okot h mi lehet a baja.Álmos,fáradt,éhes,kakás,pisis,fáj vmije (hasa),nyugtalan vmitől,unatkozik,fázik,melege van,téged akar.
2010. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van, hogy sír??!!
2010. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
54%

Ok nélkül nem sír egy baba, ha sír, azzal jelzi valami gondja baja van!

Ha ölben van akkor is sír? Nem fáj a hasa? De már a foga is jöhet! Vagy csak az van veled akar lenni! Ilyen idősen már unalmas a kiságyból a fehér plafont bámulni:)

tedd le a földre szőnyegre a játszószőnyegére, vagy a ti ágyatokban feküdj mellé mutogass neki álkatokat, olvass neki, vedd ölbe mutogass neki a lakásban a dolgokat!

Lehet szomjas kínáld meg vízzel

2010. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
lehet beteg!!! vidd dokihoz
2010. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Mindent amit leírtatok megpróbáltam, sejtettem hogy ezeket fogjátok írni, eddig én is eljutottam, de Nem véletlen írtam, hogy OK nélkül sír, mert tényleg nincs oka. Legalább is azok biztos nem amikre ti is tippeltetek, mindent megpróbáltam már, orvosnál is voltunk semmit nem talált nála. Teljesen tehetetlen vagyok, hiába nem hiszitek el. Mindent elkövettem már higgyétek el, nekem se jó a saját kisbabámat napokon át órákon keresztül ordítani hallani!!!
2010. okt. 12. 21:46
 7/48 anonim ***** válasza:
Akkor is sír ha ölben van?
2010. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Olyan 5 percig elvan kézben de utána semmi nem használ ismét, ha hasra fordítom és úgy fogom ha a vállamon van ha kifelé fordítom, ha lefektetem hasra, oldalra hátra, semmi, csak sír és sír. Van mikor csak nyugodtan fekszik és egyszer csak megbékíthetetlenül sír, akkor az eltart vagy 1-2 óráig :(
2010. okt. 12. 21:52
 9/48 A kérdező kommentje:
ja és ez csak napközben van, éjjel jól alszik egyszer kel fel enni.
2010. okt. 12. 21:54
 10/48 anonim ***** válasza:
Szopik még?
2010. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!