Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hathetes babámnak hason fekve...

Hathetes babámnak hason fekve miért jár a lába és ad hangokat, miközben alszik?

Figyelt kérdés
Dörgölözik, tolja magát és jár a lábija, közben meg nyögdécsel.
2009. jan. 19. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is 6 hetes, és ugyanezt csinálja. Mindig kb fél méterrel odébb ébred, úgy előremászik.

Néha nyögdécsel is közben, de azt inkább csak akkor, ha előtte evett, úgyhogy én ezt emésztésnek tudom be :)

2009. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, éjjel is sokszor ezt csinálja, így félpercenként nézem, hogy fennt van-e, vagy csak masszírozza magát és alszik. Próbáltam a hátára fektetni, de úgy nem marad el.
2009. jan. 19. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
eleve hason fekve jobban dolgozik a pocija.nekem a fiam már lassan 3 hónapos lesz,állandóan hason alszik csak el,és általában félig keresztben ébred. :-)
2009. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Az én babám sem tud háton aludni. Ha ébren van, akkor viszont hasra nem lehet rakni, mert akkor nézelődni akar.

Furcsa, hogy így elmásznak hason fekve. Egyszer már a légzésfigyelő is megszólalt emiatt, majdnem frászt kaptam.

És ma éjjel volt, hogy nyögdécselt, azt hittem éhes, felültem, rákészültem a szoptatásra, erre nem is volt semmi, jól árnyékra ugrottam... Megtévesztő ez a gügyögés...

2009. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan már 3,5 hónpos a lányom, de szintén ezt csinálja. Lehet hogy álmodnak ilyenkor. Már én is keltem fel hozzá, hogy megetetem, közben meg ébren se volt, és kb 10 perc mocorgás után visszaaludt. Amit még észrevettem, hogy néha, ha a takaró alat melegnek érzem a kis testét és kitakarom, rötön nyugton marad, ilyenkor szerintem melege van!

2009. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válászokat.
2009. jan. 20. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!