Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segíthetnék hathetes...

Hogyan segíthetnék hathetes babámnak, hogy büfizni tudjon?

Figyelt kérdés
Öthetes babám nagyon mohón eszik, sok levegőt nyel, a büfi pedig nagyon nehezen jön, vagy semennyire! Pedig nagyon szenved tőle, izeg-mozog, nem is tud tovább enni, s ha leteszem, bukik, nyűgös. Van valami tutti módszeretek arra, hogy büfizni tudjon?
2009. jan. 19. 12:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Már a heteket is kavarom, most szerdán fogjuk tölteni a hatot.
2009. jan. 19. 12:37
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Az Infacol segíthet, evés előtt kell egy pipettányit beadni neki, összegyűjti a povakban a bubikat és segít büfizni. Hasonló az Espumisan csepp. Evés közben is lehet büfiztetni, úgy könnyebben kijöhet a levegő két részletben. Ha nem büfizik mégsem, próbáld meg letenni, tornáztatni a lábát, simizni a pociját és vedd fel ismét. Sok sikert!
2009. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen , ez nálunk is probléma volt és nagyon sokat segített ha a fenekét ütögeted egy kicsit! Lehet ökölbe szorított kézzel is, mert ugy jobb volt nekünk! Persze nem azt mondom, hogy boxold meg:-)))) csak finoman! Azt ugyis érezni fogod mennyire lehet.

Sok sikert!

2009. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az infakol és az espumizan nem arra való, hogy büfizni tudjon, és szerintem kajcsi után ne is tornáztasd, mert mégtöbbet fog bukni! Nem tudom aki ezt irta annak van-e babája, de nem ugy tünik! Probáld a fenekét ütögetni az nekünk is segített! (Jól mondta a második hozzászóló)
2009. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a kis hátát ütögetem de nem nagyokat csak épp hogy dobolok rajta igy sikerül mindig a büfi...sok sikert!!4hos kislány anyukája
2009. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Infacol pont arra való, hogy kijöjjön a levegő szelek vagy büfi formájában, de mind1, értelmetlen vitába nem szállok be. Egyébként van gyerekem és képzeld el, hogy nekünk ez vált be, segíteni szerettem volna, de az ilyen stílusú emberek miatt már azt sem fogok. Egyébként azt hittem, pont arra való ez az oldal, hogy mindenki leírja hogy kinek mi vált be és a kérdező tud dönteni mit próbáljon ki. Ehhez képest mindig vannak nagyokosok akik leszólnak másokat.
2009. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk az vált be, hogy a hátát simogatom, de csak felfelé, és így kipréselődik a levegő! A kezem C alakban van és így az oldalát is simogatom! Nekem ez vált be nagyon!

2009. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia. én is a popsiját ütögettem gyengéden és az is segített hogy én ültem és előre hátra dőlöngéltem vele és ugy böfizett néha. és az is hogy egyszer egyszer hátára fektettem egy másodpercre és ismét felvettem böfizni. de mondjuk kisfiam nem bukott sokat csak nem jött ki a böfi.
2009. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget, kipróbálom mindet!!! Az biztos, hogy a leteszem-tornáztatom nekünk nagyon nem volna jó, mert a baba sokat bukik. Egyébként az Infacolról én is úgy tudtam, hogy összegyűjti a levegőt és segíti a büfit, de nekünk ez se nagyon használ... Mindenesetre tényleg köszi a válaszokat!!!!
2009. jan. 20. 11:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, ha az Infacol nem vált be, próbáljátok ki az Espumisant, nálunk ugyanez volt a helyzet (hiába ugyanaz a hatóanyaguk, az Espumisan jobb volt..)

És esetleg még azt is kipróbálhatod, hogy kaja után a térdedre fekteted a babát úgy, hogy a pocija az egyik combodon legyen, a fejecskéje pedig a másikon, így nyomódik egy kicsit a poci, és mikor újra felemeled a válladra büfizni, kijön a levegő. Nem mindig válik be, de ha néha igen, már megérte!

Ja, nekem is nagyon bukós a babám, de valahogy ebben a pózban nem bukott még, bár nem is kell sokáig így tartani..

Meg van olyan is, hogy csak kaja után 10 perccel (sőt!) jön ki a büfi, szóval türelem! :)

Sok sikert!

2009. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!