Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 4 hónapos lányomnak mit...

Most 4 hónapos lányomnak mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kapunk a férjem munkahelyéről is ajándékot és megkérdezték mit szeretnénk. Kb 8000 forintért. A problémám, hogy már én vettem neki egy cuki játszószőnyeget (jó drágán) és ő már a második lányom, tehát örökli is a játékokat. Ami újdonságokat kapott azok rágókák-csőrgők. Van egy csomó fisher-price játékunk. Ha tudtok, valami jó ötletet, akkor szívesen venném. Babykompra, vagy járássegítőre gondoltam. Szerintetek?
2010. dec. 9. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg etetőszéket, az is hasznos lehet.
2010. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is van már, mert a nagylányomnak már nem kell. De köszönöm a hasznos tanácsot.
2010. dec. 9. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem kérnék a babámnak baby kompot (nem is használta sohasem, pedig van, csak annyi rosszat hallottam róla), amíg magától nem tud ülni, nem jó használni. A járássegítő pedig sokszor nagyon gurul, így azt sem ajánlom. Ezeket 8000,-ért nem nagyon lehet kapni.

Plüss kis könyvecske, valamilyen zenélő játék.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Pár tipp, de gondolom nálatok is van Régó játékbolt, menjetek el és nézzetek szét, mert rengeteg játék van ott.


Szép dolog, hogy kaptok ajándékot, minket még meglátogatni sem jöttek el az én munkahelyemről!

2010. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bébikompot nem javasolják a hozzáértők, szerintem a járássegítő korai még, nem tud vele játszani. Szerintem jobb az interaktív játék, vagy zenélő játék.
2010. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adamo hinta???Kisfiam 6 hós és imádja!Kicsit még hozzá kell rakni, de szerintem nagyon megéri.Jókat is lehet aludni benne!!!
2010. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!