Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt kezdett el...

Mennyi idő alatt kezdett el egyedül járni a babátok onnantól, hogy a bútorokba kapaszkodva lépegetett?

Figyelt kérdés
Mikortól vegyek neki kinti őszi cipőt? 10 hónapos, még csak benti csúszásgátlósat vettünk neki.
2010. szept. 9. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan felállt, kapaszkodva közlekedett. 11,5 hónaposan indult el önállóan.
2010. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

9 hósan állt fel, de lépegetni/ bútorok mellett araszolni csak kb 10,5 hósan kezdett, önállóan menni pedig 13 hósan.

most 2 éves és olyan szuper egyensúlyérzéke van, hogy egyedül végiglépeget a gerendán, fél lábbal beleugrik a kis hullhoppjába, feláll és úgy hintázik a hintalován.

(soha nem vezetgettük)

2010. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lányom 7,5 hós volt mikor felállt,és még nem volt 8 mikor már lépegetett is!Most 9,5 hós már a fal mellett is lépeget,meg én csak az egyik kezét fogom,de ha vége a kapaszkodónak akkor négykézláb megy!De szerintem fogok neki venni kinti cipőt lassan, mert nagyon sokat megy az udvaron is,és nem lesz elég a kocsicipő,mert hideg van!
2010. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lánykám 7 hónaposan ment kapaszkovda a bútorok mellett.9 hónapos volt amikor kapaszkodás nélkül indult el.

Én, ha már kapaszkodva ment vettem neki cipőt.

2010. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7 hónaposan állt fel először.rá 3 napra már minden mellett elsétált kapaszkodva,de mint a villám.11 hónaposan kezdett el menni egyedül.akkor vettem neki az első szandálját meg cipőjét.bent neincs rajta csak zokni,de most hogy bejött a rossz idő igy kap egy benti cipőt(mamuszt).1 éves
2010. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6 hónapos 8 naposan felállt, tegnap lépegetett először oldalra, kapaszkodva: 6 hónaposan és 18 naposan.

Én is kiváncsi vagyok mikor indul majd el.

Bent csak zokniban van, kintre már vettünk neki puhatalpú kiscipőt.

2010. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónaposan állt fel, onnantól kezdve már kapaszkodva lépegetett. Egyedül 11 hónaposan indult el, 12 hónaposan már stabilan járt, 13 hónaposan már futott. Az első cipőjét ráérsz akkor is megvenni, ha majd elindul, addig még sokat változhat a lábmérete is. Egyelőre szerintem megfelel neki egy kocsicipő is.
2010. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7hónaposan kezdett kapaszkodva menni.12.5hónaposan indult el magától.
2010. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kezdett kapaszkodva menni, 12,5 hónaposan indult el magától, a szülinapjára kapta az első cipőjét, addig bentre csúszásgátlós zoknija volt, kintre kocsicipő, mert kint csak mászott, nem nagyon kapaszkodott fel semmiben.
2010. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a váalszt csajok! Főleg azokat, ami8kben ötlet volt a cipővásárlásra is.
2010. szept. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!