Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetesen az egészség a...

Természetesen az egészség a legfontosabb, de ezen túllépve inkább kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
És hogy hívják?
2009. jan. 19. 21:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Nekünk Benjáminunk van, ami nagyon komoly, úgyhogy csak Bendzsómanó. :)))
2009. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én mindég azt álmodtam,hogy kisfiam lesz,de tiszta szívből kislányt szerettem volna.A 13-dik héten kiderült,hogy kislány lesz,hát nagyon örültem!!!!

Fruzsina a neve.

Ha lesz öcsi,akkor Balázs lesz,a hugi pedig Hanna:-)

De én másodszorra is kislányt szeretnék:-)

Persze az egészség a legfontosabb!!!!!

2009. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Én kislányt szerettem volna, de az elejétől kezdve tudtam hogy fiú, egyszerűen éreztem. Így is lett, Zsombornak hívják. Másodiknak is fiút szeretnék.


Ugyanakkor sajnálnám ha nem lenne lányom, főleg amiatt, mert akkor nem látnám a saját gyerekem terhesen stb :)

2009. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én nagyon kislányt szerettem volna és lány is lett.Dórának hívják,ha lesz következő babánk,akkor,ha lány lesz:Zsófinak,ha fiú lesz Szabolcsnak fogják hívni.

Sok sikert és egészséges kisbabát kívánok!!!

2009. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon orultem, hogy kisfiu lett, Magornak hivjak, de nekunk csak Magi. Apa kislanyt szeretne minden aron masodiknak, es Anna lesz, ha kislany lesz a teso.
2009. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi elsőre kisfiút szerettünk volna, és az is lett: Kornél. Ha lesz második baba én kislányt is szeretnék (még nincs meg a név, talán Kamilla), de ha kisfiú lenne az sem lenne baj. De a név még nincs meg :-)
2009. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk még ugyan úton van még valahol a babó, ezért csak azt várom már, hogy jöjjön, mindegy, hogy fiú vagy lány. Alapvetően szeretnék kislányt, de az álomsorrend a bátyó és hugicája lenne. Persze ezt senki nem garantálja. Ha Kislány Jázmin vagy Noémi, ha Kisfiú Máté lesz majd :o)
2009. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

Persze nem mi döntjük el, hogy kisfiú egy vagy kislány. De én azt hallottam, hogy elsőre, kezdő anyukáknak jobb a kislány, mert kevesebb velük a gond. Nem úgy értem, hogy kevésbé hisztisebbek, hanem egészségügyileg. Pl. a kislányok kevésbé hasfájósak, a bölcsőhalál is ritkább, a nemi szervet is könnyebb tisztítani, stb, stb. Szóval én ezért elsőre inkább kislányt akartam, sikerült is. Másodikra persze jó lenne a kisfiú, de majd meglátjuk.

Én is a Leventére szavazok. Kislányom Noémi.

2009. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
Én gyerek korom óta fiút szerettem volna.Mikor terhes lettem folyamatosan a kislány cuccokon akadt meg a szemem,máig sem tudom miért,mert fiú lett,úgyhogy nagy öröm lett,pedig már azt hittem csajszi.Dániel lett.Kislány tesót szeretnénk majd egy pár év múlva Boglárka lesz.De ha öcsike lesz sem lesz gond.de tény ahogy hallom az ismerősei között a csajok könnyebb esetek,legalább is az én fiam irtó akaratos.De nembaj,legyen is az ,érvényesüljön jól az életben,amúgy meg teljesen mindegy milyen nemű ,lényeg tényleg az egészség.
2009. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az elsőnél tényleg mindegy volt, hogy fiú vagy lány lesz. Kislány lett ő Orsolya. A másodiknál már szerettem volna egy öcsikét neki és sikerült is. Ő pedig Vilmos. Imádom mind a kettőt!
2009. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!