Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetesen az egészség a...

Természetesen az egészség a legfontosabb, de ezen túllépve inkább kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
És hogy hívják?
2009. jan. 19. 21:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre kisfiút szerettem volna,és az is lett,Áronnak hívják.Aztán másodjára már egy kislány is jó lett volna...de ő is kisfiú,Milán,és IMÁDJUK.Ha lenne 3.,és kislány lenne,Tamara lenne a neve.Kisfiú név még nincs.
2009. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindigis kislányt szerettem volna elsőre. Hugomnak két lánya van és annnnnyira édesek, ahogy együtt csinálnak csajos dolgokat, vagy leülnek együtt gobelin-ezni, gyurmázni, festeni... Terhességem alatt végig tudtam hogy kislány, pedig az utolsó pillanatig nem mutatta magát :) Petrának hívják. Szeretnénk majd kistesót is, ha fiú lesz: Péter, lánynevet még nem tudom.
2009. jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fel sem merült a kislány, mert a férjem családjában fiúk születnek csak, nekem is az lett. Nimród a neve.
2009. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Én valamiért azt hittem lány lesz,tévedtem.:)

Andris már 6 hónapos,nem adnám semmiért,imádnivaló,gyönyörű baba.

Ha másodszorra is fiú baba lesz akkor Balázs,ha lány,akkor Noémi.

De ez még csak a távoli jövő.

2009. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk annyira tényleg csak az számított, hogy egészséges legyen, hogy még a nemét sem akartuk előre tudni. Azátn 30 hetesen mégis megkérdeztem. Kisfiú. Botond lett a neve. Gyönyörű, okos és nagyon ügyes 3,5 hós kis gézengúz.

Ha lesz hugica Villő lesz, ha kisöcsi Ő pedig Barnabás.

2009. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon kislányt szerettem volna, van már 3 keresztfiam:). És mivel lányt szerettem volna, ezért gondoltam, hogy fiunk lesz. Aztán 38. héten derült ki, hogy kislány...Gréta Boglárka:)

Kisfiú Levente lett volna...

2009. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Én féltem a fiútól, azt hallottam hasfájósabbak, kevésbé szívósak illetve férjemnek van már egy fia, így azt gondoltam kislány lesz. Fiú lett, Attila Gábor a neve és abszolút nyugodt, kiegyensúlyozott, nem hasfájós baba, akit IMÁDUNK!!!
2009. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!