Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fűszeres kaját eszek, az...

Ha fűszeres kaját eszek, az mikorra választódik ki az anyatejben?

Figyelt kérdés
Vasárnap sok fűszeres kaját ettem sajnos, hétfőn a kislányom egész nap szenvedett, annyira fájt a pocija. Még ma is ezt tapasztaltam. Tényleg az étel az oka? És meddig fogja még megérezni?
2009. jan. 20. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nem attól fáj a babád hasa. Négy óra múlva választódik ki, de csak az első szopi árthat esetleg neki.
2009. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy az étel az oka. Viszont mindenkinél más, hogy mikor jelenik meg a tejben. Ált. 1-1,5 nap. Neked egészségedre a fűszeres étel, sajnos a babó miatt vissza kell fognod magad :) Én is jártam már így párszor, nem bírtam megállni...
2009. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: Na, most aztán jól kisegítettünk, kedves Kérdező :)))))))
2009. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják és én kb. ezt tapasztaltam, hogy bármit eszel iszol olyan 4-6 óra múlva már jelentkezhet az anyatejben. Ha tényleg oly sok fűszerest ettél, akkor azért lehet h 1-2 napra rá is érzi a babád, ha a kis pocakja nem bírja megemészteni. Nem tudom mennyi idős a babád, de ahogy nő és fejlődik/erődödik a gyomra neki, úgy ehetsz meg bátran te is mindent. Jó babázást :)
2009. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!