Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiatalos anyukák ti mikor s...

Fiatalos anyukák ti mikor s hogy buliztok baba melett? Othon vagy szórakozóhelyen mégha civilizáltan viselkednénk is?

Figyelt kérdés

1éves, éjszaka éjfélkor s 5kor ébred csak fel.Eddig évi 1-2szer voltunk csak buliban, terhesség óta egyáltalán nem a káros hatások miatt. Párom se jár el, néha mozi vagy vacsora csak. Inkább házibulikat tartottunk mindig olyan 4-6fős nálunk alvós társasággal.

Szerintetek a pár barátnőmmel szórakozóhelyre menjünk vagy othon iszogassunk? Buliba valahogy nagyon vágyom de lehet csak beszélgetni is elég volna. Ithon egyáltalán nem szoktunk hangoskodni, csöndesen beszélgetünk (babának saját szobája van), iszunk, pizza s szoktunk egy nagyot sétálni. Mióta pici van az othoni bulik elmaradtak mert fontos a napirend s este már fáradt, nyűgös ilyennek nem teszem ki. De ha férjem lenne a barátainkal míg én a babával alciig s utánna buliznánk? Így kényelmes + bármikor ott lennék babának. (csak becsípni szoktam nem részegedni a földig:)

Ez miatt rossz anya vagyok? Ti hogy oldanátok meg? Mikortól elevenültek fel ismét az othoni társaságok?


2010. dec. 10. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy rossz anya,sőt jó anya vagy hiszen gondolsz a babádra nem csak ugy bele az éjszakába:)

Szerintem ha az megnyugtat bulizzatok most otthon,ha nem lesz semmi gond akkor legközelebb el is mehettek valamerre.

Azért mert anya vagy még nem kell zárdába vonulnod.:)

2010. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

Ha már szültél egy gyereket, valószinű ki buliztad magad! Ne menjél sehova se, se inni, milyen dolog ez? elég undoritó

16/l

2010. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Ja még azt elfelejtettem,hogy nekem ilyen esetben a nagyinál alszik:)

Na persze eddig nem sokat buliztunk,inkább mozi,vacsora,barátok,de nekünk igy volt a legjobb,és a babó is nyugodtan aludt,másnap meg én is kipihenhettem magam.

2010. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ó, 16 évesen milyen bölcs valaki, és hogy tud ítélkezni... Én sem vagyok anya, de szerintem néha- néha mindenkinek szüksége van a kikapcsolódásra, még a szülőknek is. És egyáltalán nem vagy rossz anya, hiszen pont a babád miatt nem akarsz elmenni otthonról. Ebben semmi elítélendő nincs, egy kicsit kizökkensz az egyhangú napi rutinból.
2010. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Mégis, mennyi idős vagy? :) Én is fiatal(os) anyuka vagyok, a 25 évemmel, szintén egy éves a gyerkőc, de bulizni meg inni már nincs kedvem. Jó neked, hogy van. De színház, mozi, vagy vacsora, a barátokkal, vagy egy koncert belefér, ilyenkor a szüleim itt alszanak, és a gyerek is a megszokott helyén marad, és reggel már minket lát.
2010. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
16 éves te mekkora ökör vagy:S
2010. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia


En meg bulizni nem voltam, de egy barati par rendszeresen (akar heti tobb alkalommal is) atjonnek hozzank.

Ilyenkor egyutt fozunk eszunk beszelgetunk (en nem szoktam inni.....max egy fel pohar bort).Itt szoktak lenni akar hajnali 1-2 oraig is.Ugyan ugy meg furdetem 9kor a lanyunkat megetetem majd lefektetem.

Alszik a szobajaban, mi meg a nappaliban beszelegetunk.

A barataink mar nem tikin (46 evesek) tehat nem uvolt a zene stb

Mi fiatalok vagyunk (26-28),de a ferjem nem bulizos.Utal tancolni, igy sosem jarunk ilyen szorakozohelyekre egyutt.

Karacsonykor el megyek a baratnoimmal ha a lanyom is ugy akarja :D

O a fonok es ha nyugis akkor a buli lefujva, vagy atteszem masik estere.

Idonkent kell a kikapcsolodas :)


10 honapos a lanyom

2010. dec. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
A kis dedós 16 éves beszólt xD Ne hallgass arra a marhára kérdező, csak unatkozik még egy utolsót lefekvés elött.
2010. dec. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a 16 éves direkt rátúlzott, hogy megértsd, egyáltalán nem probléma, ha elmész kikapcsolódni!

Látszik, hogy a baba az első, ha meg van oldva a felügyelet, akkor miért ne?:) Jó szórakozást!

2010. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, az ivást ne úgy képzeljétek, hogy na mos benyalok egy üveggel, hanem pár kupica csokilikört vagy egy pohár vodkanarancsot és kész. (Inkább ásványvíz és gyümölcslé a kedvenc)
2010. dec. 11. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!