Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 39 fokos láz normális fogzásko...

39 fokos láz normális fogzáskor? Mikor vigyem orvoshoz? 1 éves.

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális! Nálunk még hőemelkedés sem volt. És úgy tudom, hogy a fogzással nem jár a láz, csak a szervezet nem olyan erős, és előbb elkapnak bármit. Én azt javaslom, hogy minél előbb mutasd meg orvosnak, vagy legalább hívd fel!

Jobbulást!

2010. dec. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a láz nem a fogzás miatt van. Én a helyedben elvinném orvoshoz. Nálunk is lázas a kislányom, és a torka van begyulladva.

Jobbulást kívánok nektek!

2010. dec. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem is elkaphatott valami nyavalyát. az én lányom eddig 2 fog "megszületése" során lett beteg, 39 fokos láz esetén mindenképpen menjetek orvoshoz.
2010. dec. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem normális 39 fokos láz.Vidd el orvoshoz.Nekem is azt mondta anno a védőnő,hogy nem szabad a lázat a fogzás számlájára írni.Inkább elkaphatott valamit.Jobbulást a picinek.
2010. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen.Jött a foga,39 fokos láz.Semmi egyéb más tünet.Másnap teljesen rendben volt,még csak hőemelkedése sem volt.Talán van egy napos láz is,nem csak 3 napos.De ha nem múlik,kérdezd meg a dokit.
2010. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én orvosom szerint nem. Én vinném hétfő reggel, legkésőbb.
2010. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!