Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen aludt gyermekete...

Mennyi idősen aludt gyermeketek máshol, például nagyinál? (Vidéki nagyinál)

Figyelt kérdés

Még kicsi babám, 5 hós, de drága anyósom már most mondogatja, hogy jövő ősszel már ott aludhat náluk.

Ti mikor mertétek elengedni nyaralni a nagyihoz?


2010. dec. 11. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
2 évesen. Hamarabb is nyugodtan hagyhattam volna, csak valahogy nem akartam.....pedig jó helyen lett volna. Azóta ő akar sokszor ottaludni. :)
2010. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves, de csak akkor szeretném hogy ott aludjon, ha már 1-2 szóval el tudja mondani, mi baja van, mit szeretne. Pl. fázik, éhes, álmos, fáj valamije, ezt-azt nem szereti stb. Sok időt tölt a nagyszüleivel, 2-3 órákra szoktak rá vigyázni a nagyik így is, egyelőre nekem ennyi elég.
2010. dec. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia,


igaz mi egy városban lakunk a nagyikkal, de 6 hetes volt amikor első éjszakát Anyumnál töltötte, azóta is havi 1x valakinél ott alszik. idén Anyósomékkal elengedettem nyaralni Montenegróba 10 napra. most 2 éves. ezt mindenkinek magának kell éreznie!! de szerintem nyugodtan elengedheted!!


Ági

2010. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5 hónaposan már nagyiéknál aludt.
2010. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 10 hós, olyan 1 éves kora körül fog anyunál aludni, de őt jól ismeri, szokott rá vigyázni.
2010. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából az a gondom, hogy édesanyámra én is bármikor rábíznám. De anyósom az más. Ő folyton okos, mindent jobban tud, idősebb is egy tízessel, mint szüleim, és őszintén szólva, még egy pelenkázást sem bíznék rá... Ezért aggódom picit. Ja, és egy hete apósom szólt anyósomra, hogy figyeljen már oda, hogyan tartja a gyereket, mert mindjárt kicsúszik az öléből... No, akkor ti mit gondolnátok, amikor már most arról ábrándozik, hogy a 14-15 hónapos unokája fog majd ott aludni. Abban bízom, hogy kislányom nem nagyon fogja megérezni az unszimpátiát:(
2010. dec. 11. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezen ne stresszeld előre magad. Ha majd eljön az ideje (jövő ősz), akkor majd megmondod, hogy "most nem jó" "nem akarod még otthagyni..." stb.

14 hónapos a lányom, anyukám és apukám nagyon sokat vigyáz rá, és a lányom is imádja Őket, már sokszor kéri hogy menjünk (mutat az ajtóra és mondja hogy mama-papa), vagy ha meglátja Őket már tárt karokkal rohan. De még nem aludt ott. Pedig feltétel nélkül ott merném hagyni, de még én nem állok rá készen lelkileg hogy ne legyen itthon éjjel.

Anyósom más. Havonta jó ha 1szer látja, mert szarik ránk, pedig közel lakik ő is. 5 percre nem bíznám rá a gyereket. Képes a gyerek előtt dohányozni (vagy amíg terhes voltam a lányommal is előttem fújta a füstöt). Most várom a második babám. Anyóshoz max pár év múlva viszem, ha a lányom maga mondja hogy oda akar menni...


Szóval ne izgulj előre. És ha nem akarod ott hagyni, azt tiszteletben kell tartani, Te vagy a gyerek anyja, Te tudod mi a legjobb Neki.

2010. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Elsőre azt hittem, hogy a gyerekről szól a kérdés, de most már látom hogy csak a szokásos anyósutáló....
2010. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8hósan keresztszülőknél és nem ették meg nem tűnt el nem lett semmi baja!Első babám de nem lihegem túl a dolgokat !Anyósod is felnevelte a férjedet és ott van veled!
2010. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!