Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiviszitek ma a babátokat? Jó...

Kiviszitek ma a babátokat? Jó idő van, de fuj a szél. Babám 3,5 hós lehet már a kocsi támláját fejjebb emelni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kiviszem, igaz nem messzire csak kimegyünk a mama elé a buszhoz, utána meg boltba. Szerintem nagyon jól védve van a kocsiban, de ha úgy érzem befúj a szél, akkor én fel szoktam rakni az esőfóliát. Nem érdekel ki néz hülyének érte, de nagyon jól fogja a szelet.

A levegő és a napsütés is kell neki.

Kellemes délutánt:)

2009. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiviheted, de csak rövid időre és ha van esővédő a kocsin, akkor azt húzd rá. NEM SZABAD MÉG FELEMELNI A TÁMLÁT!!! Túl picike még. Én még csak most próbálgatom a 6,5 hós babámnak, aki már elég biztosan megül egyedül, de még neki sem az igazi.
2009. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kiviszem a lányomat. Nem sok időre, csak vagy negyed órára, de kell neki a levegő. Mondjuk ma nem tudom mi lesz, mert esik. :( Én már emeltem a háttámlán, bár nem sokat. Nem látott ki, ezért állandóan fel akarta húzni magát. Kb olyanra emeltem, mint az autós hordozó. a doki azt mondta, semmi baja nem lesz, csak még függőbe nem szabad.
2009. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy rövid időre nyugodtan kiviheted. De a háttémlát csak akkor lehet felemelni,még egy kicsit is,ha már tud ülni. Ez 6 hónapos kor után szokott lenni.
2009. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd ki kenguruba úgy tudd nézelődni!Az én fiam is most múlt 3 hós állandóan kiváncsiskodik,ezért elkezdtem a kengurut.Még sirdogál benne egy kicsit de majd hozzászokik-most én ezzel próbálkozom.
2009. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!