Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan növelhetem a tejem...

Hogyan növelhetem a tejem mennyiségét?

Figyelt kérdés

1 hetes a babám és pár perc szopi után bealszik, így nem ürül ki teljesen a mellem és nem is nő a mennyisége. Kettőből szopik, de így is kevés neki. Eszem a homeos bogyót és iszom a szoptatós teákat. Mit csináljak még?

Sajnos a fejés nem vált már be az előző babámnál sem, mert a fejő alig szedett ki valamit. Most próbálkoznák a kézi fejéssel, de nem megy.


2010. dec. 11. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejd le a tejcsit, ami a cicidben marad! Ezzel tudod csak növelni. Én is kézzel fejtem, muszáj volt megtanulnom. Kitartás, sok sikert.
2010. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyakrabban tedd mellre és fejd ki a tejet, csak ezekkel lehet növelni a mennyiséget. a többi minimákis mértékben növeli, ha növeli.
2010. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél több szoptatás, fejés... ezen kívül görögszéna mag tea (herbáriában kapható), Humana instant szoptatós tea, illetve van, akinek beválik a More Milk kapszula, van, akinek nem. Egy próbát megér.
2010. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Hogyan tudnám könnyen kézzel kifejni a tejet, mert az a bajom, hogy szopi közben mindig bealszik, és sok bent marad, és szerintem emiatt is nem termelődik elég tej.
2010. dec. 11. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!