Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír néhány napja éjszaka...

Miért sír néhány napja éjszaka a 13 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Eddig semmi probléma nem volt soha, csak be kellett tenni az ágyába, és elaludt magától. Ha felkelt éjszaka, adtam neki teát, vagy cumit, és egyből visszaaludt.

Néhány napja felkel éjszaka, addig bömböl, amíg be nem megy hozzá valaki. Amíg a szobájában vagyunk megnyugszik, de ha kijövünk, akkor újra rákezdi. Tegnap az apja éjféltől 1/4 2-ig feküdt a kanapén a gyerek szobájában, de akkor sem aludt el, csak csendben figyelte az apját, hogy nem megy-e ki. Amikor kijött megint rázendített. Akkor bementem én, és magamhoz vettem, a kanapéra feküdtünk. Na ennek nagyon megörült, és lassan el is aludt. Később betettem az ágyába, és kijöttem.

Szóval ez van néhány napja. Az óvónő anyukám szerint valószínűleg kialakult benne a félelem érzet, de sajnos nem tudom mitől félhet. Lehet, hogy hülyeség, de az egész akkor kezdődött, amikor az utcán találkoztunk a Télapóval, aki megajándékozta egy szaloncukorral. Természetesen üvöltött.

Bocs, egy kicsit hosszúra sikerült. Mégis mi a fenét kellene csinálnom? Azt, amit eddig? feküdjek vele egy ágyba?


2010. dec. 11. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
először fogfájásra gondoltam, de lehet, hogy a Télapó, ha azóta van
2010. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem senni köze a télapóhoz,szeparációs szorongás lehet.
2010. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyértelműen szeparációs szorongás, viszont a télapó kiválthatta. Nálunk most csengett le egy anyásabb szakasz, itt volt anyósom nemrég a kislányom riktán látja, de kimentek együtt labdázni egy fél órára, nem volt ellene kifogása a kislányomnak. játszottak idebenn is együtt. amikor elment anyósom, extra anyásság kezdősött, nem volt jó az apja se....kiválthatják ilyenek a későbbiekben is.

2 éves kislány anyukája

2010. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!