Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kb.87 cm 15 hós babám,...

Ha kb.87 cm 15 hós babám, hányas overált vegyek neki? A sárkány centerben (Pesten) tényleg jók vannak és olcsó?

Figyelt kérdés
Eddig kaptuk a ruhákat az unokatesótól azért nem tudom,hogy hányas kell.
2010. dec. 11. 12:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem 87 hanem 78 cm a babám.
2010. dec. 11. 12:59
 2/9 anonim ***** válasza:
86-os méretűt vegyél vagy 12-18 hónaposnak valót. De ha biztosra akarsz menni mérd le a babádat nyaktól talpig és vidd a mérőszalagot.
2010. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de még írhattok.
2010. dec. 11. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyobbat vegyél neki,inkább 92-et.Mert ő már nagy baba(ha még annak lehet nevezni),és ha rétegesen aláöltözteted,nem biztos hogy nem lesz szük!
2010. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is a Sárkány centerben vettük, 3800 Ft-ért. Kétrészes, de nagyon sok egybe overált is láttunk. Mi elég sokat megyünk autóval, ezért akartam kétrészest, ebből könnyebb levetkőztetni, csak lekapom róla autóban a kabátot.

Mi felpróbáltuk rá a kabit, a nacit pedig hozzámértük kisfiamhoz. Ráadásul olyan a kabát és a nadrág is, hogy felhajtható a lábszára és az ujja, illetve a nadrágon több gomb is van, így azt is lehet állítani. Vízhatlan, nagyon meleg, és a kapucnit le lehet cipzározni. A többi fajta is 3500-4000 Ft körül volt. A miénk ilyen: [link]

Ebbee méretileg 86 van írva, de bőven jó lesz neki még tél végén is, most felhajtva hordja. Tesco-s rucikból is 86-osokat hord most.

2010. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha sokkal nagyobbat veszel, abban nem fog tudni közlekedni. Érdemes egyébként a vaterán is körülnézni. Én ott vettem 2 játszósat neki darabját 1000 Ft-ért.
2010. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból írom, hogy nem csak a magassága számít, hanem a felső és alsó test aránya. Nálunk a kisebbik gyereknek a felső teste már 8 hónaposan akkora volt, mint a nagynak 2.5 évesen, pedig ő sem kicsi. Nálunk a 85 cms gyerek pl 98as bodykat hord.

Úgyhogy nagyon meg kell nézni, hogy milyen az overall! Lehet, hogy jó a 92, de lehet hogy nem. Én mindig centivel megyek vásárolni.

2010. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, ha 78 cm, akkor lehet hogy jó a 80, de lehet hogy csak a 86. Nagyon babafüggő
2010. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Ma el is mentem a sárkányba 3800-ért vettem két részest barna/krém színűt,felhajtható a szára és az ujja,nagyon édes.Olyasmi mint a képen van csak a naci nem gombos,hanem csatos és helikopter van rajta.

Még egyszer köszi!!!!

2010. dec. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!