Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébikompról mi a véleményetek?

A bébikompról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 14:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Drága, felesleges és káros.
2010. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanaz mint az elsőnek.

Gátolja a gyermek természetes/egészséges mozgásfejlődését... De legalább drága....

2010. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk felesleges pénz kidobás volt Vhogy egyik gyerekemnek se tetszet sőt ha talán 3 -szor használtuk sokat mondok.
2010. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
a legnagyobb baromság!lusta szülőknek való akik nem képesek a gyerek kezét fogni amíg nem tud járni hanem beleültetik és csókolom!ráadásul sokkal nehezebben tanul meg járni és az egyensúly érzete is késöbb alakul ki!én betiltanám!!
2010. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

semmi szükség rá, felesleges, káros, pénzkidobás.


Akkor már inkább egy játóka, amibe beleteszed arra a pár percre, míg nagyon útban van.


Én szánalmasnak tartom, ahogy tekernek bene csóri gyerekek, mint egy kerekesszékben.

2010. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Mi használtuk.Semmi baja nincs a lányomnak.Igaz nem sokáig volt benne talán 2-3 hónapot mert 9 és fél hónaposan önállóan járt.Ezt van aki pártolja van aki nem.Elég megosztóak a vélemények róla.Én nem bántam meg hogy használtuk.
2010. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Az első négy válaszoló nagyjából mindent elmondtak róla.

A szakemberek csak bizonyos mozgásszervi problémáknál javasolják, de normál esetben ellenzik.


Érvként szokták anyukák felhozni, hogy "de csak pár percet van benne a gyerek"..., arra meg tényleg drága.

2010. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Én is ellene vagyok,nem is volt,és nem is lesz!Vannak olyan "felesleges és drága" dolgok amik ettől függetlenül tetszenek de ez még egészségtelen is.Egy 27hónapos és egy 5hetes kisfiúk anyukája
2010. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Mi is használtuk. Mivel a gyerek üvöltött, ha beraktuk a járókába, mindenképpen be akarta járni a szobát.

Mondjuk nem újat vettünk, mert erre tényleg drága, hanem ismerőstől kaptunk egyet használatra.

2010. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Eszembe sem jutott venni. Hogy miért? Már leírták előttem!
2010. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!