Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál hogy zajlott le a...

Másnál hogy zajlott le a fogzás? 6 hónapos lányom 4 hónapja átaludta az éjszakákat.

Figyelt kérdés

Pár napja megint felkel éjszakánként egyszer vagy kétszer, illetve szinte fel sem ébred, csak csukott szemmel sír, nem veszem ki elsőre, de nagyon keservesen tud sírni, cicin megnyugszik és elalszik.Az egyik foghegye már áttörte az ínyét, a másik erősen domborodik.

Ha egy babának kijönnek teljesen a fogacskái, akkor megint szoktak aludni?

Az jó, ha cicivel nyugtatom? Mert nem éhes, pár perc után be is alszik. Picit félek, hogy rászokik a cicin alvásra, de ugyanakkor örülök, hogy meg tudom nyugtatni és olyan jó is összebújni megint, szerettem az éjszakai szopikat. Persze fura megint éjszakázni.

Chamomillát és Dologélt használunk egyelőre.


2009. jan. 20. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kijön fog alszanak igen..ha jólesik szopi akkor tedd azt, én kis vizet adtam neki.
2009. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak most olvastam, hogy egy hasonló kérdést írt ki valaki valamivel korábban.

Azért még várok válaszokat :-)!

2009. jan. 20. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már máshogy is megnyugtatni? Simogatás, éneklés...? Szerintem nem fog rászokni a cicire, most arra van szüksége, illetve úgy érzem neked is! Ne aggódj, jól csinálsz mindent! Majd el fogja hagyni, ha kibújik az a fogacska!
2009. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 hós korától átaludta a kisfiam az éjszakákat. Most elmúlt 10 hós, és pár napja felsír éjjel, csukott szemmel. Magamhoz veszem, ringatom és akkor megnyugszik. Leülök vele a hintaszékbe, bekapcsolom a baba zenét és pihenünk. Kb. 2 óra,mire elelszik annyira, hogy vissza tudjam tenni az ágyba.

Sajna, nem tudtam mi baja lehet, miért sír, miért nem alszik. De ma voltunk tanácsadáson, ahol a dokinéni megnézte a felső állkapcsát. Kiderült, hogy a felső első 4 foga egyszerre jön, nagyon be van dagadva az ínye. Én itthon többször próbáltam megnézni neki,de nem ment. Nem vagyok olyan "erős", hogy a tiltakozása ellenére is megnézzem.

Már van 2 foga alul, azok egyenként bújtak ki, 1 hó különbséggel, és azokat észre sem vette!

Sajna mi nem használhatunk ecsetelőt, mivel én lidocain érzékeny vagyok, így nem ajánlatos a babánál reszkírozni. A patikában csak lidocainosakat tudtak ajánlani, pedig voltam 3ban is... A dokinő nekünk a Nurofen kúpot ajánlotta éjszakára, mert az jó a fogzási fájdalmakra is. Nos, ma éjjelre kap egyet, kiváncsi vagyok az eredményére...

2009. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!