Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova lehet menni segítségért?

Hova lehet menni segítségért?

Figyelt kérdés
Hat hónapos kisfiammal 28.-án ki kell költöznünk az albérletből mert a házat el árverezik,szüleim nincsenek nagymamám egy nagyon picike házban él épp elég a hely neki és albérletre nincsen pénzem! Valaki tud segíteni? Csak ezt az oldalt találtam hátha valaki válaszol,kölcsönt gyes-re nem kapok! Előre is köszönöm ha valaki válaszol!
2009. jan. 20. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nincs anyaotthon a közelben? Nem vagyok jártas ebben a témában, de hátha ők tudnak valamit segíteni, vagy ajánlani. Védőnőddel nem beszéltél erről? Biztos ő is tudna valami okosat mondani! Kitartás! Minden rendbe fog jönni!
2009. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel az önkormányzat szociális osztályát, illetve a védőnőtöket is megkérdezheted,hogy ő mit tud ajánlani ebben a helyzetben. Másik albérletbe nem tudsz menni?
2009. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom, h ilyen helyzetbe kerültél. Próbálj segítséget kéri a helyi önkormányzaton, hátha tudnak segíteni neked, és egy lakást tudnak adni ideiglenesen. Én vidéki vagyok, itt ahol lakom van szociális lakás, amiben a rászorultak, minimális összegért 1 évig lakhatnak, csak a rezsit kell fizetni rendesen.

Sok sikert és kitartást

2009. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hol laksz de általába minden városba van családsegitö központ öket kesesd fel vagy még esetleg a hivatalt hátha tudnak neked adni egy idéglenes szállást vigyáz a picire sok sikert kivánot a közeljövöbe
2009. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nincs véletlen fiatal házasok otthona? Oda beköltözhetnek egyedülálló anyák a picivel,max 5 évre,és max 40 ezerből kijön rezsi,albi, minden.Hová valósi vagy amúgy?
2009. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom ami veletek történt! Az illetékes önkormányzatnál próbáltál segítséget kérni, hátha tudnak ideiglenes albérletet biztosítani? Férjed szülei nem tudnak segíteni, vagy egyedülálló vagy?

2009. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen SEGÍTSÉGET KELL KÉRNED!!! Családsegítő, önkormányzat, védőnők! Az anyaotthon is megoldás, annyira nem szörnyű, mint amilyennek hangzik!!!
2009. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!