Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Sedatif PC-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos, és többször is fel kel éjszaka. Nem éhes, nem fáj semmilye, nem jön a foga.
2009. jan. 20. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szedtem azt régebben ,nyugtató hatása van,de sztem neki na azt adj!VAgy chamomillát,és hidd el,nem csak fogzásra jó vagy próbálj meg neki simán teába adni.nekem 6hónapos a fiam,nem jött még ki egy foga sem,egyszerűen csak anya függő,egy időben adtam neki ilyeneket de rájöttem,hogy nem kell semmi,egyszerűen csak törődés-Máig sokat felkel,de inkább felveszem megitatom és alszik tovább.
2009. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sedatifot inkább magadnak:)Ugy tudom, létezik homeopatiás szirup gyerekeknek nyugtalanságra, de az is nagyobbaknak van. Megprobálhatod esetleg a Viburcol kúpot, szintén homeo, nekunk bevált a fogzási idoszkban.

biztos nem a foga? még ha nem is látszik, bánthatja már. Nincs melege, nem fázik?

En most azt praktizálom, hogy ha hajnalban ébred a kicsi, magam mellé teszem, így reggelig nyugodtabban elvan. En, aki kulonágy párti vagyok, csak nagyon kimerult:(

De ha tartos probléma, esetleg beszéld meg a gyerekorvossal.

2009. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!