Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor adjak naponta gyümölc...

Hányszor adjak naponta gyümölcs vagy zöldségpürét, -esetleg már mást- nyolc hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Még mindig igény szerint szoptatom. Még van sok anyatej is. hat hónapos koráig csak szopott.
2009. jan. 20. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én háromszor adok, de nyilván ezt fokozatosan vezettem be. A többi szoptatás, este pedig még egy kis pótlás is, mert nekünk sajna estére kell mellé egy kis táp is.
2009. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Reggel-este szoptass a többi étkezést pedig váltsd ki.Pl.reggel szopizik,utánna gyümölcspüré,ebédre zöldség-tészta-hús...,uzsonnára tejpé,este szopi.

Én az esti szoptatást hagytam el utoljára,utánna a reggelit váltottuk túrókrémmel,joghurtokkal,sajttal,szendviccsel.

2009. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én reggel 8 körül szoptatok, délben főzi, 15-16 között gyümi, este, alvás előtt szopi, és éjjel egyszer.

Lányom 7 hós, másfél hónapja eszeget.

Napirendtől függően adhatsz tízórait, ebédet, uzsit a gyerkőcnek, reggel, este szopizzon egy éves koráig.

2009. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen a napi étkezések rendje: reggel szopi, 10 órai: gyümölcspüré vagy házilag készült túrókrém (kevés túró, 1 kanál natur joghurt + gyümölcs összeturmixolva...-isteni finom) , ebéd: főzelék, uzsonna: rizses gyümölcs (házilag), főzelék vagy tejpép, vacsi: szopi.
2009. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!