Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sikerül feladni a kicsire...

Hogy sikerül feladni a kicsire a bakancsot, csizmát? Könnyen?

Figyelt kérdés

Olyan nehezen megy bele a lába,erősen bele kell nyomni,vastag a lába. Nem lesz baja a lábának? Ha már sikerül ráhúzni,akkor kényelmes neki,jól megy benne.

Nektek könnyen bele megy a baba lába a csizmába? Vagy ti is szenvedtek vele?


2010. dec. 12. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

nehezen... ráadásul utál öltözködni :(

9 hós

2010. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olyat veszek, amit könnyű felhúzni. Szerintem az nem jó, amit nehezen lehet felhúzni. Annyifajta cipő van már, akár márkákon belül is, hogy lehet olyat választani, amibe könnyen belemegy a lába.
2010. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan csizmánk van, ami oldalt tépőzáras, tehát ha ki van nyitva akkor bővebb a szára, persze nem "válik el" teljesen, csak kibővül, így könnyebben bele megy a lába, utána pedig jól ráerősítem, hogy rendesen tartson.

Én a cipőkkel is megkínlódtam mindig, mert teljesen ki kellett fűzni, lazítani, hogy belemenjen a lába... Akkor megfogadtam, többet fűzős cipőt nem veszek, folyton kikötődött... :)

2010. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!