Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan vége? Nem is 3 nap? 3...

Lassan vége? Nem is 3 nap? 3 napos lázban vagyunk, ma van a 4. nap, tegnap és ma este csak hőemelkedés (37.5) volt és ma megjelentek a kiütések a hasán-mellkasán.

Figyelt kérdés

Amúgy alig eszik valamit, szerintem fogyott is a lányom. Mikor jön vissza az étvágya? Nálatok hogy volt? Amúgy jókedvű volt végig még 39 fölötti láznál is. De enni nem nagyon akar. És még mindig hőemelkedése van. Természetesen doki látta pár napja.

14 hónapos.


2010. dec. 12. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, nekünk ma volt a harmadik nap, reggel még volt láza, délben már csak hőemelkedés, és 1-órától eddig minden rendben, remélem ez marad is,ma rendesen szopizott, és délelőtt banánt is evett, délután tejbepépet is, nekünk tegnap volt a brutál nap, alig evett valamit, még szopizni sem nagyon akart,és egész nap a lázát csillapítottuk, 7 hós a babám, mi is voltunk dokinál, de nekünk azt mondta lehet hogy a fogzás miatt, most bujt ki a 7. foga. Én este 7-kor adtam neki nurofent 2ml-t.
2010. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pötty?Akkor már vége a láznak.Mi két hete voltunk benn-és rengeteg pötty,ne ijedj meg.Kb.2 nap alatt múlt el.Kitartás-a javán túl vagytok!!Az étvágy visszajön,ne erüöltesd.Itasd,az a lényeg.Nálunk is megvolt a jókedv-neki:-)
2010. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!