Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik öblítőnek van a legfino...

Melyik öblítőnek van a legfinomabb babaillata? Most silan sensitivet használok, de alig érezni illatot. Mire váltsak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
legjobb a babádnak ha semmit nem használsz! dreftnek nagyon jó illata van és nem kell mellé öblítő ami ugye allergizálhatja a baba bőrét
2011. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sosem használok öblítőt, csak sima folyékonyosószert

Az öblítők tele vannak bőrirritáló anyagokkal, nem hiszem, hogy egy babának ez kell.

Ráadásul utálom ha "bűzlik a ruha"

H mosószódával mosok (fhéreket mindig azzal)pár csepp illóolajat tezsek a mosógépbe, az oblítő fakjába.

2011. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem használok a fiamnak öblítőt.ő már nagyfiú,de még mindig dreft babyvel mosom a ruháit.nagyon jó illata van
2011. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Én szoktam használni semmi baja tőle a kislányom bőrének. Az a baj hogy mindentől védik már a gyerekeket. Én használom a sárga, és kék lenort. Nagyon jó szerintem, de a zöldnek is nagyon sokáig megmarad az illata.
2011. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos,hogy a babának gondolja......

Máris okoskodtok.

A legjobbak a noname-k,a márkásoknak mind hamar eltűnik az illata.

2011. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Nem biztos,hogy a babának gondolja......

Máris okoskodtok. "


bocs, hogy feltételeztem ha már egyszer a babák kategóriába van...

2011. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem a lenor aromateraphy a kedvencem, az a fekete flakonos.a gumicukorra emlékeztet az illata :), én nagyon szeretem, imádom azzal mosni a ruháinkat ha kiveszem a szekrényből a ruhákat vagy az ágyneműhuzatot az egséz szobát bellengi az illat. a baba ruháit dreft sensityvvel mosom, ahhoz teszek öblitőt ami közvetlenül nem érintkezik a bőrével, takarók, huzatok, lepedők, hálózsák stb.
2011. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Chicco-nak van kétféle babaöblítője, mi azt használjuk, nagyon finom baba illata van és eddig (11 hónapos) semmiféle allergiás reakciót nem vettem észre!
2011. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

legjobb a babádnak ha semmit nem használsz! dreftnek nagyon jó illata van és nem kell mellé öblítő ami ugye allergizálhatja a baba bőrét


erre értettem az okoskodást,nem az kérdezte,hogy árt-e a babának..............

2011. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a Gabi bébiöblitőjét használjuk, finom az illata.
2011. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!