Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gennyes mandulagyulladása...

Ha gennyes mandulagyulladása van a fiamnak, de nem lázas, lemehetünk sétálni?

Figyelt kérdés
1 éves,nincs hideg,nem fúj a szél.
2010. dec. 13. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , hogy ártana a friss levegő egy kis ideig...én kivittem mindig levegőzni betegen, mert nagy igénye van rá. Egyszer nem vittem ki, mert annyira mondták jajj beteg ne vidd ki..hát elmondom, hogy még betegebb lett. Persze minden gyereknek más az igénye, az enyém kinnt a legboldogabb. Erről mindenki máshogy vélekedik, mindenki máshogy csinálja, sokan vitatémának is tekintik. Én azt írtam ahogy mi csináljuk. Ismerek olyat, aki meg nem viszi ki, nekik meg úgy jó.
2010. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, de arra vigyázz, hogy azért más gyerektől tartsd távol, ne fertőzzön meg senkit.

Ahogy írták, ki kell tapasztalni mit bír a gyerek.

Az enyéim például mindig visszaesnek/vagy jobban lebetegednek, ha ilyen gyógyulós időszakban kimozdulunk, sajnos párszor már ráfaragtunk.

2010. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk bőven minusz van és orkán szél...

De ha nem fúj, és nincs minúsz, vidd:-)A levegő kell.

2010. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!