Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A délutáni alvásnál átöltöztet...

A délutáni alvásnál átöltöztetitek a gyereket vagy abban alszik amiben egész délelőtt van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Abban alszik délután, amiben egész nap van.

Csak akkor kap új ruhát, ha lemegyünk az utcára, és ha megjövünk, visszaöltözik otthoniba.

2010. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is abban hagyom amiben nappal van.
2010. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én évesem egész nap egy ruhában van, még nem jár, utcára is ebben viszem. Ha nagyon maszatos evés után, vagy pelusozásnál bepisil/kakil, akkor szoktam csak átöltöztetni.
2010. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mint az első.:)Este kap pizsit.:)6 hós
2010. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Otthoni ruhában alszik napközben(kényelmes,pl szabadidő)este természetesen pizsamában.
2010. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Abban alszanak, amiben vannak. Bár farmert pl. le szoktam venni, hogy ne legyen kényelmetlen. (Igaz 3 éves nagy lányom mostanában a farmerszoknyájában akar aludni, hát ezen nem veszek össze vele, arra van sok minden más... :o)

Viszont van külön "délutáni takarójuk".

2010. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen abban aludt amiben egész nap volt.
2010. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel itthoni ruhában van itthon (melegítő alsó meg valami hosszú ujjú) ezért abban alszik napközben. Van, hogy leveszem róla a zoknit meg a nadrágot, és inkább betakarom. Csak este kap pizsit, de azt 4 napos kora óta mindig, mióta itthon vagyunk.
2010. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem öltöztetem. Te szoktad?
2010. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Éjszaka pizsiben alszik, nappal pedig az itthoni ruhájában, ami kényelmes és puha, nem öltöztetem át. Ha kimegyünk, akkor kinti ruhát adok rá. De nálunk is van külön délutáni takaró, plusz én minden reggel felkelés után letakarom az ágyát "ágytakaróval" (ami lényegében egy puha frottírszerű anyag), tehát délután nem az éjszakai ágyneműn/lepedőn alszik, hanem az ágytakarón.
2010. dec. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!