Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Az én 7hós babám...

Mit tegyek? Az én 7hós babám 1-2hete abszolut nem játszik el egyedül. Ha kimegyek a mosdóba már sír.

Figyelt kérdés
Eddig azért 10-20percig el volt egyedül is.A másik meg csak ölbe hajlandó aludni,ezt se csinálta eddig.olyan szépen aludt a kiságyába,most meg bele se lehet rakni,mert egyből ordít.Már teljesen kivagyok.Ez fig változni?Még nem kúszik,csak ha egész nap ölbe van attól tartok nem is fog.Sírni hagyni nem lehet,mert nem bírom utána megvigasztalni.
2009. jan. 21. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
szeparációs félelem, gondolom. A babák nagy része átesik rajta. próbáld neki elmondani, hogy akkor is szereted, ha nem vagy mellette.
2009. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon meg tudlak érteni nálunk is ez a helyzet a kis lányom is 7 hónapos és egyáltalán nem hajlandó egyedül lenni szinte egész nap ölben van ja és az sem mindegy hogy fogja az ember.Mivel ő még szopizik vissza tértem a fekvő szopiztatásra mert legalább annyit fekszik.Nem marad el a játszó szőnyegen sem a pihenő székben sem pedig a hintában.Kúszni sem hajlandó.A sírni hagyás nálunk sem megoldás mert egyáltalán nem unja meg pedig már szinte fuldoklik.Kíváncsian várom hátha írnak neked valami jó módszert. Kitartás
2009. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!