Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belázasodhat a baba ha megterh...

Belázasodhat a baba ha megterhelik a kis gyomrát, ha esetleg nem esett jól neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A láz nem normális reakció még a fogzásnál sem, pláne nem, ha csak megterhelte a gyomrát. Ha láza van, adj neki lázkúpot, ha pedig nem múlik el, akkor el kell vinni orvoshoz. Bár a láz nem biztos, hogy bármi nagyobb problémára utalna, érdemes megnézetni, ha fenn áll tartósabban.
2010. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem volt tartós, rögtön lement neki, csak nem tudom hova tenni a dolgot, és épp előtte "tömtem" meg kajával, mert nem akar enni :(
2010. jan. 10. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az evés és a láz nem függ össze. A babáknál előfordul, hogy belázasodnak. Ne aggódj. Tömni a gyereket nem szabad. Inkább próbálj meg neki olyat adni, amit elfogad. Mennyi idős és mit adsz neki?
2010. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7 hónapos és kicsit bepánikoltam mert nem akar enni. Pár napig elfogadta az almát, sütőtököt, őszibarackot, répát, d evalahogy mintha motanra besokallt volna vagy nem tudom, nem megtömtem csak rögtön nem hagytam abba az etetést amikor kellett volna.
2010. jan. 11. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehéz tudni, hogy mi elég egy ilyen korú babának, de legtöbbször arra figyelj, amit mutat. Fogod érezni előbb-utóbb, hogy mikor elég. Nem kell erőltetni. Nyilvánvaló, hogy egy 7 hónapos pár kanálnál többet nem fog egyszerre enni. Ez nem baj. Ha szoptatsz még, akkor meg főleg nem olyan fontos, hogy mellette rengeteget egyen. Ne erőltesd, mert azzal ártasz, nem használsz!
2010. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!