Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legfölöslegesebb/leg...

Mi volt a legfölöslegesebb/legviccesebb ajándék amit kapott a babátok, és kitől?

Figyelt kérdés
A kérdést ez a másik ihlette.... és remélem majd jót szórakozunk :) http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2010. dec. 14. 14:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
én is a térdemet csapokdtam a nokdeliszaggatón, de az otthonka sem rossz.... bár hát végülis összepasszolós ajik :) legalább következetes volt a néni :) jaj ezek annyira aranyosak :)
2010. dec. 16. 12:31
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

ezen a nokedliszaggatón már százak röhögnek sztem 1.5 éve, akárkinek mesélem fetreng... :DDD


Ezt ugyan nem ajándékba kapta a lányom, de mikor kb. 7-8 hónapos volt akkor anyósom ROBBANÓS cukorkával próbálta etetni. Tudjátok , a szociban volt kis zacskóban és rátetted a nyelvedre és óriásiakat pattogott. Egy űrhajós kisfiú v. mi volt rajta.

2010. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
jesszus.....
2010. dec. 16. 12:39
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Apósom vett a lányomnak halálfejes labdát,amikor 4 hónapos volt.Most 11,de még mindig nem tetszik neki.Karácsonyra meg kamiont fog neki venni! -.-'

Egy ideig szórakoztató,de már nem az.Mit kezdjek az ilyen ajándékaival?Talán tovább adom.

2010. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
még,még,még!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!