Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? Gondoltam megosztom!

Ez normális? Gondoltam megosztom!

Figyelt kérdés
Kislányunk nagyon hasfájós,minden csodaszert kipróbáltunk semmi nem hatott.Masszírozás,tornáztatás semmi,szinte egész nap görcsbe volt és csak üvöltött,két etetés között is,csak akkor volt kicsit csendben mikor ringattuk.Tegnap este a poláros kezeslábasába tettem le aludni este 10-kor és reggel 6. aludt!Hihetetlen!6-kor megetettem,7-kor letettem megint a kezeslábasba,és most ébredezik!!!Szinte csoda!!!!Lehet ez volt a megoldás,biztonságban érzi magát benne,meg jó meleg van a pocijának?!Vagy már lassan jövünk ki a hasfájásból?Ma vagyunk 2,5 hónaposak!8 órát aludtam éjszaka!!!!!!!:)
2010. dec. 15. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkorra múlik el a hasfájósság. Lehet ez volt az oka. De a polár anyag is nagyon jó tapintású. További kellemes ,,8 órát"!
2010. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy fázott, nagyon kicsi még 1 fok különbséget megérez a bőrük.
2010. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem siman kinotte a hasfajosagot,inkabb erre gondolok mint a polar cuccra.azert ekkora valtozast az nem okoz.
2010. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet ez is egy jó megoldás:) Igazából mindenkinek más válik be, én azt figyeltem meg. Nekünk cumisüvegváltás segített. Mert mindegyiktöl rengeteg levegöt nyelt és órákig csak üvöltött. Most Dr. Brown levegöztetös cumisüveget használunk, az már jó.

De 3 hónapos koruk körül általában tényleg kinövik a hasfájást. Remélem ezek után is sokat fog aludni a babád!:)

2010. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert, mi az a polaris kezeslábas?
2010. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A meleg kimondottan jó a hasfájásra!! Szerintem a polár használt!

Én is sokat melegítettem vasalt, meleg textipelussal a babám hasát, mikor görcsölt...

De valóban ilyen tájékban múlik el....

2010. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kislányomnál is rengeteget számít miben teszem le aludni. Ha kicsit is fázik máris nyugtalan.

Szerintem a hasfájósság mellett a fázás is lehetett a probléma. De látod, ügyesen kitaláltad. :-)))

2010. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!