Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tágulhat a szeméremcsont 19...

Tágulhat a szeméremcsont 19 hetesen? Normális már ennyi idősen? Én eddig úgy gondoltam, majd csak a vége felé fog.

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

19 hetesen már nekem is javában tágult. Most 24 hetes vagyok és ma reggel is erre ébredtem, hogy fáj a csontom. Hetente kb. 2-3 napot fájdogál, aztán elmúlik. :o)

2009. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szeméremcsonton mit értesz? A medencecsontot , vagy hogy nyílik a méhszájad?
2009. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már úgy 3 hete embertelenül fáj. 24 hetes vagyok.
2009. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A második válaszolónak: azt hogy a méhszájam nyílna, azt meg hogy érezném??? A szeméremcsontomat érzem a szeméremcsont alatt. Ennél jobban nem tudom megfogalmazni.

2009. márc. 8. 12:12
 5/7 A kérdező kommentje:
érzem helyett értem akart lenni.
2009. márc. 8. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, itt szinten egy sorstars, es nekem is mindenki azt mondogatja csupan, hogy lesz ennel rosszabb, bizony ez most mar a szülesig igy lesz stb... Tehat normalis a jelenseg, habar en is ugy hittem, hogy az utolso hetekben fogom csak megerezni ezt a fajta tünetet. Raadasul nekem a masodik babam, ezert plane csodalkoztam ezen, ugy sejtettem, hogy mar van egy kis "alagut"... amit jarhatova tett az elso gyermekem... Ezekszerint megint tevedtem. Vagy ?

Bocs, hogy a te topikodba belekerdeztem, de ha mar adott a tema, miert ne jarjuk körül... Köszi elöre is, szep napot mindenkinek.

egy 19 hetes kismamusz :)

2009. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem szülés után visszaáll normális helyzetbe, de igen én is furcsállom, hogy már ennyi idősen érzem. Persze nem olyan erősen, de feltűnt. AMúgy az igaz, hogy csinál egy kis alagutat, de az a szülőcsatorna, és állítólag a második baba már feleannyi idő alatt megszületik,mint az első. Persze hallottam már ennek ellentettjét is, de ált. azt mondják,könnyebb a másodikkal. Lehet azért is, mert már tudja az ember,mi vár rá. Boldog babavárást!
2009. márc. 8. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!