Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes km vagyok:3 hete...

22 hetes km vagyok:3 hete kezdett érezhetően mocorogni a baba, most medig pár napja már csak néha néha érzem, ma pedig még nem is éreztem! Ez normális? Azt gondoltam, hogy mostmár majd többször és erősebben érzem majd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a problémával küzdök pár napja. Néhány napja csak alig-alig mocorog, ma pl. 2-szer éreztem. Reggel voltam a védőnőnél, aki azt mondta, ez normális ennyi idősen. A dokim is azt mondta legutóbb, hogy ha 1-2 napig nem érzem (egyáltalán), akkor még nincs baj. De a második napon már inkább csörögjek rá, ha véletlenül ilyen van.
2010. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, az lefelejtettem, hogy 23 hetes vagyok.
2010. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, most 27 hetesen már mindennap érzem, de van mikor keveset mozog. Ha nem érzed és aggódsz akkor egyél csokit vagy igyál egy kis kólát, attól megmozdulnak szinte mindig.
2010. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj! Most kezd majd el ugrásszerűen nőni a pici és egyre jobban fogod érezni a mozgását.

Boldog babavárást!

2010. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem a dokim azt mondta hogy a 24 héttől kell minden nap érezni a babát:)

ne aggódj, én is különben így voltam vele:)

26+5km

2010. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!