Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek keveset aludt a babája...

Akinek keveset aludt a babája napközben, annak mikor áttértek a napi 1 alvásra, akkor is keveset aludt, vagy akkor aludt egy hosszabbat (2-3órát)?

Figyelt kérdés

Meg vagyok őrülve, hogy 8 hós fiam nem hajlandó aludni, sokszor 2x30percet alszik egész nap, persze álmos, nyűglődik, de képtelenség elaltatni! És még éjszaka is sokszor felsír, át kell menni, cumit adni, vagy visszaaltatni :( szóval borzasztó az alvás-szokása.

NAgyon ritka, ha alszik egy hosszabbat, pl. 2 órát egybe.

Akinek hasonló volt alvás terén a babája, azoknak az 1 alvásra áttérésnél hogy alakult a helyzet?


2010. dec. 15. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A 21 hós lányomnak - mikor áttért az egy alvásra- volt néhány alkalma mikor aludt 2-3 órát. ilyenkorm ár készítettem a lázmérőt, hogy biztos beteg. :)

Mai napig is egy-másfél órát alszik. Ha az egy órát megszakítja pl. 30 percnél az ált. azért van mert foga jön. nagyon nagyon sokáig kellett úgy altatnom, hogy 30percnél felsírt, berohantam, hasravágtam és simogattam a hátát és visszaaldut és aludt még 30 percet. hónapokig ment ez...

2010. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a lánykám volt olyan, hogy egy éves koráig 2 félórát aludt, azt is rajtam. Amikor már csak egyszer aludt akkor kb. 1,5 órát aludt egyhuzamban. Éjjel is nagyon sokáig felkelt, 2 éves elmúlt amikor a cicizést elhagytuk, mert a kistesója született, akkor még 2-3 alkalommal felkelt éjjel.

Azóta okosabb vagyok, annak idején nem gondoltam, mert nem voltak egyértelmű tünetek, de aztán kiderült, hogy tej és mogyoró allergiája van, idén még poratka is kiderült, ami éjjel eléggé zavarhatja. Biztosan ehettem joghurtot annak idején, mert szerettem valaha, de a fiam is allergiás lett, bár neki alvásban nem volt semmi tünete, aludt mint a bunda, neki csak ekcémás foltjai voltak. Most imádkozok, hogy a harmadik babám ne legyen allergiás semmire.. de attól tartok nem nagyon lehet illúziója az embernek ezek után.

2010. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem aludtak hosszabban miután áttértek a napi egy alvásra,ugyanúgy másfél órát aludtak.Azóta katasztrófák az esték és a délutánok,iszonyú fáradtak és rendetlenek,már 4 órakor,és akkor hol van még a fürdés?Éjszaka viszont alszanak reggelig.
2010. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam mostanában tért át a napi egyszeri alvásra, majdnem 14 hónaposan. Általában 1,5 és 2,5 óra közti időt alszik, de inkább másfelet, azt is két részletben. 30 perc - 1 óra után felébred, akkor még a franciaágyon szundít velem egy kicsit.

Nem nyűgös nappal, pedig éjjel is ébred, néha csak egyszer, máskor 2-3-szor is.

2010. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!