Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez "baj"? Van egy csodálatos...

Ez "baj"? Van egy csodálatos Kisfiúnk, és tervezzük a Kistesót. Én másodjára is Kisfiút szeretnék, nagyon. de ha valaki kérdezi,10-ből 8-an nem értik, miért nem kislányt szeretnénk, ha már van kisfiúnk?

Figyelt kérdés
Talán lelkiismeret furdalásom kellene hogy legyen,mert nem lányt akarok? miért "baj" ez szerintetek?
2010. dec. 16. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj, csak az a fontos, hogy ha mégis kislány lesz, örüljetek neki is tiszta szívből! :-)

(Egyébként lehet, hogy azon lepődnek meg, hogy a megszokott válasz erre a kérdésre: "mindegy, csak egészséges legyen!", szerintem azon lepődnek meg, hogy van konkrét elképzelésd :-))

2010. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, mindenkinek megvan a maga elképzelése, ahogy neki jobb lenne.

Én pl világ életemben 2kislányra vágytam, és kisfiam lesz hamarosan:) Ez a sors, én mondjuk már titkon abban reménykedek hogy pár év múlva kislány legyen:)

2010. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb ember főleg az idősek nagyon ki tudnak akadni az ilyesmin. Én is ha sétálunk és megkérdezik hogy kistesó - nem szoktam még mondani hogy útban van - akkor ide a rozsdás bökőt hogy a köv. kérdés az lesz hogy ugye kisfiút szeretnénk....


ez megszokás v. hagyomány hogy egy lány egy fiú.

ez olyan mint az esküvő utáni kérdezgetés hogy mikor jön a baba...

-------------


Nem kell szégyellni a véleményt hogy Ti máshogy gondoljátok. Vannak fiús és vannak lányos anyukák is.

Meg van a szokásos : mindegy csak egészséges legyen ..

2010. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek vannak vágyai, a gyermekeiről is. Mégegy fiút szeretnél? Miért ne, már tudod milyen fiús anyukának lenni. De biztos vagyok benne, hogy ha lány lesz végül, ugyanúgy imádni fogod. A buta emberekkel meg nem kell törődni, ennyi...
2010. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

persze,persze,az a fő h egészséges legyen:-)

de hazudnék,ha mást mondanék,mit amit érzek:-)

2010. dec. 16. 10:31
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg tök mindegy mit szeretnétek, úgyis a természet dönti el.Hogy érted azt, hogy "Kisfiút szeretnék, nagyon" .és ha kislány lesz? Ez nem kívánságműsor. Ha vállaltál gyereket, azt kell szeretni, ami lesz.A te gondolkodásod legalább annyira fura, mint aki azt mondja kislányt szeressetek inkább.
2010. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, kisfiút szeretne (ez a vágya) DE ha kislány lesz is imádni fogja, szerintem hazudik aki azt mondja nincs elképzelése:)
2010. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
"nem kívánságműsor",persze,de azért az embernek lehetnek álmai,nemde?? elsőre teljesült ,hátha másodjára is fog:-) elvégre Minden Fejben dől el..
2010. dec. 16. 10:35
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Úgy legyen!
2010. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló a helyzet: kisfiam van, és mikor terhes lettem másodszorra, mindenki kislányt várt nekem, és kérdezgették mit szeretnénk, én meg őszintén azt mondtam mindegy, mert tényleg mindegy volt! nem tudom milyen egy kislány baba, nagyon örültem volna lánynak is, de az ultrahang szerint eddig fiú :) én akkor is szájrepesztve vigyorogtam mikor ezt közölte a doki. Mikor elmondtuk az embereknek, mindenki LÁTVÁNYOSAN csalódott!!! Olyan is volt, aki sajnálkozott, olyan is aki azt mondta: nem baj ááám...hát kössz!!! Persze hogy nem BAJ, én nagyon örülök, a párom is, stb.

Ne foglalkozz senkivel, az ilyen embereknek úyse lehet megmagyarázni mit gondolsz, mert leragadtak a saját kis beszűkült világukban :)

2010. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!