Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ünneplőbe öltözteted a babádat...

Ünneplőbe öltözteted a babádat karácsonykor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szépen fel fogom öltöztetni természetesen, de nem öltöny-nyakkendő kombóba. Utálom, ha kis felnőtteknek vannak öltöztetve a babák.
2010. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem igazán. Fótóképes ruhába de nem gálába:-)
2010. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Naná, hiszen nagyon jól áll a kis lábacskáján a fehér harisnya, a fenekén a sötétkék bársonyszoknyácska, és felül a kis virágos hímzésű, fehér kardigánka. :) Az egész összeállítás egyszerű, de mégis ünnepi. Hiszen mégiscsak ünnep lesz, nem pedig héköznap.
2010. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Erre nem is gondoltam!!Szerintem nem is tudnám a 10 hónapos fiamat ünneplőbe öltöztetni.Nincs semmi ilyesmije...Ünneplőbe nem is akarnám beletuszkolni,de azért csinos lehetne...Fotóképes...Hát,ennek még utána kell járnom..☺
2010. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szépen felöltöztetem, de nem öltöny+nyakkendő, hanem egy csinosabb pulóvert és nadrágot kap, amiben nem érzi azért olyan feszengősen magát a kisfiam. 14 hónapos

Tavaly még nagyon kicsi volt, akkor kis bodyban és rugiban volt, mint máskor.

2010. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia


Mi vettunk egy tunderi rozsaszin fodros ruhat abban lesz karacsonykor(szenteste) es szilveszterkor is.

Nekik meg nem erdemes minden alkalomra ruhat venni, mert ugy is gyorsan kinovik.

A ruhat igazabol azert vettuk, mert fotoztatni visszuk karacsony utan es nem volt ilyen nagyon csajos ruhaja.

2010. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Nekem ezen jár az agyam már egy ideje.Folyton keresek olcsón szép rucit,mire anyukám közli,hogy vett egy fekete topánkát,egy sötétkék rucit,nylon harisnyát és most néz egy fehér kardigánt vagy bolerót!Mondtam neki,hogy előbb is szólhatott volna,akkor nem pörgök ezen. :D

De rucit még keresek,mert aztán január 5.-én lesz a szülinapja is! :D

2010. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Én igen, mindhárom gyereket. Fehér ing, bársony nadrág, szoknya. Mindig így tettem.

2, 7 és 10 évesek

2010. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
igen,kap egy inget és egy mellényt,de inkább csinosan sportos lesz.mindenesetre nem tréningbe fogunk karácsonyozni.
2010. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

igen

a lányom 10 hós, kapott keresztmamitól csinos piros ruhácskát, fekete-zöld kutyusokkal, rakott fodorral az alján, fehér blúzt+harisnyát adok hozzá.

A 3 éves fiam farmer + piros, fehér ing,


apának van is van piros inge, csak én fogok kilógni a sorból. Mert még nem tudom mit veszek fel. Piros felsőm nincs . . .

2010. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!