Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek a helyemben,...

Mit tennétek a helyemben, nincs pénzem pelenkát venni a kislányomnak, hó elején vettem de már csak pár db van, többet venni nem tudtam mert választanom kellett hogy étel vagy pelenka?

Figyelt kérdés
a textil pelust nem viseli el a kicsi:(
2010. dec. 16. 15:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
95%
A kirohanás nekem szólt. De, én is ajánlottam fel pelenkát. A netet, akkor rosszul gondoltam. Viszont ha én ilyen kérdést írnék ki, valószínűnek tartanám, hogy száz, meg száz felajánlás lesz, és egyből megköszönném, nem eltűnnék. Lehet, hogy én gondolom rosszul. Ennek ellenére a pelenkákat szívesen elküldöm. Nem rossz indulatból írtam, csak megfordult a fejemben, és több tippet is adtam. Mind1. Ha feszült vagy, kérlek máshol vezesd le az energiáidat, engem meg hagyj békén! Tisztelettel köszönöm!
2010. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
89%
Én még sose láttam 10ft/db pelust.Hol lehet ennyiért beszerezni?Miskolcon tuti nem.:)
2010. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
85%
Lányok!Szörnyű milyen rosszindulatúak vagytok.Nem kamu a kérdés.Miért kell mindig a rosszat feltételezni?
2010. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy a kérdező legalább válaszolhatna nekünk.
2010. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
88%
Nekem írt privit.:)
2010. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a segítségeket ! Eddig nem tudtam válaszolni mert nem voltam internet közelben !

Aki írt annak nagyon nagyon szépen köszönöm!!!

Üdv!!!

2010. dec. 16. 16:37
 27/42 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem vagyok feszült, csak az empátiám és a szociális érzékenységem ilyen sorok olvastán előjön és tényleg nagyon unom, hogy mindig van olyan ember, aki azzal jön, hogy kamu. Mert emberekben meg sem fordul, hogy akár ő is kerülhet hasonló cipőbe és milyen sz@rul esne neki is, hogy ha lekamuznák.

Az pedig (mivel az oldal anonim) nem derült ki, hogy te is ajánlottál neki megoldást.

2010. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem derült ki, hogy ajánlottam én is pelust, viszont Te azonnal válaszoltál a saját kérdésedre úgy, hogy nem volt kellő információ a birtokodban. Természetesen ezt most nem a "vita" folytatásaként írom, csak azért, hogy lásd, Te sem voltál jobb abban a pillanatban, mint mikor én kamunak mondtam a kérdést. Elnézést kérek, én is kaptam privit, tényleg egy kétségbeesett anyukáról van szó. Szégyenlem magam, viszont küldöm a pelust. Minden jót!
2010. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
88%

Igazad van, részemről szent a béke :)

Az viszont még mindig nem derült ki, hogy mekkora pelus kell?

2010. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
92%
Csak pelenkára van szükséged? Vagy mi más kellene még? Hátha másban is tudunk segíteni.
2010. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!