Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kötelezö a keresztelö után...

Kötelezö a keresztelö után ebédet, vacsorát csinálni, mi van ha nem csinálunk? Albérletben lakunk és gyüjtünk lakásra igy minden pénz kell. Nálatok ez hogy volt? Ha étterembe megyünk az akkor 7 honapos fiam mit fog ott csinálni, hova rakjuk, hordozo?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kötelező! :)

Gyűjtsetek csak a lakásra!

2009. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért illik egy ebédre meghívni a keresztszülőket, ha már ők is vették a fáradtságot, s vállalták a feladatot. Egy húsleves, amiben van főtt hús, töltelék, rántott hús, sült csirke, burgonya, rizs, valami savanyú, üditő, rövid ital, pár sütemény, 10.000. ft-ból azért ki lehet hozni, ha felhívjátok őket magatokhoz.
2009. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az utolso válaszolonak:igazad van de a nagszülök is jönnek a keresztelöre ami még gáz hogy nálam elváltak a szülök és minkettönek van uj párja +még ott a dédi is szoval már 11en lennénk igy nálunk nem férnénk el 1,5ös panelban 11en le sem tudnám ültetni öket és ekkora hely nincs hogy itt együnk ha étterem az meg 30-40 körül jön ki ezért gondolkozom valami olcsobb megoldáson mert keresztelöruhát is kell venni és még nekem is kell ruha mert sajnos a régiek nem jönnek rám.Hát ezért kérném a tanácsotokat,ötleteiteket,nálatok hogy zajlott ez?,
2009. jan. 22. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nyár óta halogatjuk,mert nálunk is a szűk család lenne 15 fő,a lakásunk kicsi,viszont a keresztszülők folyton nyaggatnak minket,mert ők már félretették a gyerek keresztelő pénzét(amiért ugye 1 ebéd el van várva).Mi is kiszámoltunk hogy nekem(szülés óta nem jut ruhára pénz nekem,mert a gyerek az első) +a gyereknek ruha + az ebéd (éttermen kívűl nincs más,ahol megoldhatnánk) 50-70 e ft.Én 1 hónapra kapok 50e ft.Tehát kölcsön lesz a vége.
2009. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!